Jesteś tutaj:
Strona główna »
Pedagogika, dydaktyka »
Rola zabaw świetlicowych opartych na baśniach i bajkach w kształtowaniu aktywności twórczej dzieci
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Rola zabaw świetlicowych opartych na baśniach i bajkach w kształtowaniu aktywności twórczej dzieci

Pedagogika, dydaktyka

Cena: 36,75 PLN

Format: 170x240
Rok wydania: 2010
Liczba stron: 80
ISBN: 978-83-60095-45-4
Autor: Bandoch Ewa
Język: polski
Wydawnictwo: Promotor
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Celem badań, w których wykorzystałam własne pomysły pracy, było poznanie efektywności organizowanych zabaw w pobudzaniu i rozwijaniu myślenia twórczego i ich wpływ na rozwój biologiczny uczniów.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Rola zabaw świetlicowych opartych na baśniach i bajkach w kształtowaniu aktywności twórczej dzieci, kupili również:

366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (miękka oprawa)
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
29,90 PLN
Części maszyn z elementami mechaniki technicznej
Druk na życzenie
W podręczniku scalono podstawowe wiadomości obejmujące tematykę przedmiotów nauczania: części maszyn i mechanika techniczna. Omówiono typowe części maszyn, zasady ich konstruowania i dobór materiałów, sposoby pracy i zakres sterowania, łączenie części oraz współdziałanie w zespołach i mechanizmach.
81,90 PLN
Dekarstwo i blacharstwo budowlane. Technologia
Druk na życzenie
Omówiono w nim materiały dekarskie, sprzęt potrzebny do robót dekarskich i blacharskich oraz wykonawstwo i warunki techniczne odbioru podkładów i pokryć z blachy, papy, dachówki i tworzyw sztucznych.
64,10 PLN
Egipt zapomniany, czyli Michała hr. Tyszkiewicza dziennik podróży do Egiptu i Nubii (1861-62)
Druk na życzenie
Rewelacyjna, pełna żywych obrazów, autentyczna relacja polskiego arystokraty z wyprawy do Egiptu, jakiego nie można już zobaczyć.
47,25 PLN
Elektrotechnika samochodowa
Druk na życzenie
W książce omówiono podstawowe zagadnienia z dziedziny elektrotechniki ogólnej oraz budowę i obsługę urządzeń i instalacji elektrycznych stanowiących wyposażenie samchodów i ciągników.
43,50 PLN
Encykliki Jana Pawła II
Druk na życzenie
Encykliki Jana Pawła II
52,00 PLN
Eva. Strategia tworzenia wartości przedsiębiorstwa
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Nazwana przez czasopismo Fortune "najbardziej atrakcyjną i wciąż zyskującą na aktualności koncepcją finansową", ekonomiczna wartość dodana (Economic Value Added - EVA) stanowi temat rozmów w kołach finansowych na całym świecie, od Niemiec i Japonii do Singapuru i Republiki Południowej Afryki.
89,25 PLN
Faktoring jako jedna z metod finansowania przedsiębiorstw na polskim rynku finansowym
Druk na życzenie
Celem książki jest przedstawienie instytucji finansowej, jaką jest faktoring.
36,75 PLN
FIBROMIALGIA
Dystrybucja
Choroby cywilizacyjne kryją w sobie nadal wiele tajemnic, zarówno w diagnostyce różnicowej, jak i w leczeniu czy wreszcie wyzdrowieniu/możliwości powrotu do pełnego zdrowia.
31,50 PLN
Funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa
Druk na życzenie
Podręcznik do nauki modułu: Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa. Przygotowuje uczniów do samodzielnej analizy sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa na podstawie wybranych mierników: wskaźników zyskowności brutto i netto sprzedaży, wskaźników rentowności kapitałów, wskaźników płynności finansowej.
32,00 PLN
Historia Węgier do 1526 roku w zarysie
Druk na życzenie
Książka powstała z myślą o studentach hungarystyki, którzy powinni zapoznać się również z historią Węgier. Podstawowym podręcznikiem w tej dziedzinie jest Historia Węgier W. Felczaka.
27,50 PLN
Ikona i kult ikony
Druk na życzenie
Mamy w tej pracy pewną zamkniętą wizję, odnoszącą się do znaczenia i roli przedstawień sakralnych w chrześcijaństwie, bogato udokumentowaną faktami historycznymi i opiniami Ojców Kościoła.
32,00 PLN