Jesteś tutaj:
Strona główna »
Nauki matematyczno-przyrodnicze »
Strategia rozwoju lasów i leśnictwa w Polsce do roku 2030
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Strategia rozwoju lasów i leśnictwa w Polsce do roku 2030

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Cena: 60,00 PLN

Format: 165x240
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 407
ISBN: 978-83-62830-01-5
Wydawnictwo: Instytut Badawczy Leśnictwa
Język: polski
Autor: Praca zbiorowa
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Opracowanie zawiera materiały III Sesji Zimowej Szkoły Leśnej przy Instytucie Badawczym Leśnictwa, współorganizowanej przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych

Składają się na nie wykłady wygłoszone w blokach tematycznych:
I. Strategie w polityce gospodarczej państwa,
II. Produkcyjne aspekty strategii lasów,
III. Ekonomiczno-organizacyjne i społeczne aspekty strategii leśnictwa.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Strategia rozwoju lasów i leśnictwa w Polsce do roku 2030, kupili również:

CENTRALNE OGRZEWANIE, WENTYLACJA, CIEPŁA I ZIMNA WODA ORAZ INSTALACJE GAZOWE W BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH. Poradnik
Druk na życzenie
Czwarte wydanie poradnika gruntownie zmienione, uzupełnione i uaktualnione adresowane jest przede wszystkim do budujących i użytkujących domy jednorodzinne. Przedstawione w poradniku informacje nie wymagają specjalnego przygotowania technicznego, mają za zadanie ułatwić wybór, spośród proponowanych na rynku, systemów i wyrobów instalacyjnych.
47,00 PLN
Dekarstwo i blacharstwo budowlane. Technologia
Druk na życzenie
Omówiono w nim materiały dekarskie, sprzęt potrzebny do robót dekarskich i blacharskich oraz wykonawstwo i warunki techniczne odbioru podkładów i pokryć z blachy, papy, dachówki i tworzyw sztucznych.
64,10 PLN
Leśnictwo wielofunkcyjne – stan obecny i przyszłość
Druk na życzenie
Opracowanie zawiera materiały I Sesji Zimowej Szkoły Leśnej przy Instytucie Badawczym Leśnictwa, współorganizowanej przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych.
40,00 PLN
Maszynowa obróbka, narzędzia i podstawowe obrabiarki stolarskie
Druk na życzenie
Jest to książka pomocnicza dla uczniów i nauczycieli technikum, zawód: meblarstwo oraz mechaniczna technologia drewna, także szkół zawodowych, zawód: stolarz, stolarz galanterii drzewnej oraz w liceach o profilu technologia drewna.
51,10 PLN
Most i drzwi
Druk na życzenie
W korelacji rozdziału i zjednoczenia most uwydatnia zjednoczenie, gdyż przezwycięża dystans, ukazując go w naocznej i wymiernej postaci. Drzwi natomiast demonstrują, że rozdział i połączenie to tylko dwa aspekty tego samego aktu. Drzwi, które są niejako przegubem między przestrzenią człowieka a wszystkim, co znajduje się na zewnątrz, znoszą rozdział między wnętrzem i zewnętrznością.
44,10 PLN
Obrabiarki i urządzenia w stolarstwie
Druk na życzenie
Książka zatwierdzona przez Ministra Edukacji Narodowej jako podręcznik dla uczniów klas II zasadniczej szkoły zawodowej o zawodach: stolarz, stolarz galanterii drzewnej oraz stolarz-tapicer.
69,30 PLN
Ochrona budynków przed korozją biologiczną
Druk na życzenie
W książce przedstawiono zagadnienia związane z ochroną budynków przed korozją biologiczną.
61,95 PLN
Poradnik dla właścicieli lasów prywatnych
Druk na życzenie
Poradnik stanowi zbiór praktycznych informacji o lasach prywatnych i jest adresowany do właścicieli lasów gospodarujących na niewielkich obszarach leśnych, w tym przede wszystkim do największej grupy właścicieli lasów jaką są rolnicy. Kolejne rozdziały poradnika pozwalają czytelnikowi zapoznać się z sytuacją lasów prywatnych w Polsce oraz wybranych krajach UE, poznać prawne aspekty gospodarki w lasach prywatnych oraz kwestie związane z zakresem nadzoru nad lasami tej formy własności.
135,00 PLN
Problemy ochrony przyrody w lasach
Druk na życzenie
Opracowanie zawiera materiały II Sesji Zimowej Szkoły Leśnej przy Instytucie Badawczym Leśnictwa, współorganizowanej przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych
56,00 PLN
Przyrodnicze i gospodarcze aspekty produkcji i wykorzystania drewna – stan obecny i prognoza
Druk na życzenie
Opracowanie zawiera materiały IV Sesji Zimowej Szkoły Leśnej przy Instytucie Badawczym Leśnictwa, współorganizowanej przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych. Składają się na nie wykłady wygłoszone w blokach tematycznych: I. Cele, zakres i metody regulacyjnych instrumentów produkcji drewna, II. Produkcja, pozyskanie i dystrybucja drewna podstawową funkcją gospodarki leśnej, III. Wpływ pozaprodukcyjnych funkcji lasu i zmian klimatu, na produkcję i pozyskanie drewna, IV. Gospodarka leśna w łańcuchu leśno-drzewnym.
55,00 PLN
Roboty podłogowe i okładzinowe. Technologia
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
W podręczniku omówiono wykonywanie podkładów, izolacji i nawierzchni podłóg oraz okładzin ściennych z różnych materiałów z zastosowaniem odpowiednich maszyn i urządzeń oraz sprzętu pomocniczego.
52,50 PLN
Rysunek w arteterapii
Druk na życzenie
Rysunek jest pewnego typu fenomenem, zarówno jako medium w twórczości, w sztuce, ale również jeśli chodzi o definiowalność tego pojęcia. Nie ma jednej, jednoznacznej definicji rysunku. Wręcz przeciwnie: mamy do czynienia z nieprawdopodobną ilością znaczeń tego pojęcia. Artyści, krytycy, pedagodzy w różny sposób pojmują formę i znaczenie rysunku i w różny sposób określają to medium.
34,00 PLN