Jesteś tutaj:
Strona główna »
Nauki społeczne, demografia, polityka »
Zarys geografii ekonomicznej
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Zarys geografii ekonomicznej

Nauki społeczne, demografia, polityka

Cena: 49,90 PLN

Format: 165x235
Rok wydania: 2000
Liczba stron: 294
ISBN: 83-88238-39-6
Wydawnictwo: Akademickie Dialog
Autor: Michałków Ireneusz
Język: polski
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Książka przedstawia aktualną wiedzę faktograficzną z zakresu geografii ekonomicznej świata i Polski oraz zawiera najnowsze informacje o przestrzennych współzależnościach zachodzących pomiędzy zagadnieniami ludnościowymi i gospodarczymi.

Obejmuje również zagadnienia dotyczące innych podstawowych działów geografii ekonomicznej, takich jak: przemysł, gospodarka rolno-żywnościowa i leśna, transport, turystyka i handel zagraniczny.

Warszawa 2000, wyd. I
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Zarys geografii ekonomicznej, kupili również:

Cóż wam pozostało? Losy Palestyńczyków na podstawie prozy Gassana Kanafaniego
Druk na życzenie
Książka jest prezentacją rzeczywistości palestyńskiej do lat 70-tych XX wieku, ujętą na podstawie twórczości najwybitniejszego prozaika palestyńskiego Ğassāna Kanafāniego.
32,00 PLN
Kultura żywienia dawnych i współczesnych Asyryjczyków
Druk na życzenie
Jest to pierwsze w języku polskim i oryginalne w skali światowej studium poświęcone historii, tradycji i technologii kulinarnej ludności asyryjskiej.
65,90 PLN
Natalia Carpetieri
Dystrybucja
"Młody student Stanisław porzuca naukę na rzecz pracy nad swoją pierwszą książką, co bardzo nie podoba się jego rodzicom. Podczas przypadkowego spotkania w jednym z pubów, otrzymuje ofertę pracy. Zatrudnia się w antykwariacie starszego mężczyzny, pana Henryka.
30,00 PLN
Nie odrzucaj mnie
Dystrybucja
"W zimowy, niedzielny dzień, zapalony wędkarz spędza kilka godzin nad rzeką łowiąc ryby. Gdy po raz ostatni zarzuca wędkę, ma nadzieję na naprawdę dużą sztukę. Widok wyciągniętej zdobyczy jest dla niego wstrząsający. Wyławia ludzką głowę. Rozpoczyna się śledztwo prowadzone przez policjantów z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze. Kilka dni później w domku jednorodzinnym, na jednym z zielonogórskich osiedli zostają odnalezione ciała dwóch, młodych kobiet. Jedno z ciał nie ma głowy. Po oględzinach miejsca zbrodni, w późnych godzinach wieczornych prowadzący dochodzenie komisarz Piotr Tonder, kontaktuje się z pilnie poszukującym go partnerem z wydziału. Kolega prosi komisarza o natychmiastowe spotkanie w odludnym miejscu. Podczas rozmowy informuje go, że miał romans z jedną z zamordowanych kobiet i prosi o pomoc w ukryciu tego faktu. Czy Tonder pomoże koledze narażając swoją reputację? Czy jego partner jest sprawcą brutalnych morderstw?"
32,00 PLN
NIEPRZYPADKOWA OFIARA
Dystrybucja
Czterech młodych przyjaciół wybiera się na szalone wakacje. Dwóch z nich podczas powrotu z jednej z zakrapianych nocy włamuje się do przydrożnego sklepu. Zostają przyłapani przez policję.
30,00 PLN
POKONAJ ODWLEKANIE ROZWIŃ WYTRWAŁOŚĆ
Dystrybucja
"Pokonaj odwlekanie - rozwiń wytrwałość" to książka bliska każdemu, kto widzi sens w dbaniu o siebie, własne zdrowie oraz pragnie osiągnąć sukces. To podręcznik do samodzielnej pracy, który pomaga ćwiczyć "mięsień siły woli", zdradza jak rozpocząć dzień od "żaby" oraz odkrywa pułapki, jakie zastawia na nas umysł. Wskazówki z książki biorę dla siebie, ale podzielę się z innymi - jako praktyk, aby lepiej rozumieć moich klientów i skuteczniej z nimi pracować. Justyna Żywna, psycholog, dietetyk, libra-psychodietetyk.pl
39,00 PLN
Polacy w Nigerii. Tom I
Druk na życzenie
Praca zbiorowa pod red. J. Machowskiego, Z. Łazowskiego, W. Kozaka Dzieło zbiorowe ponad 50 współautorów. Przedstawia warunki życia i pracy oraz osiągnięcia Polaków zatrudnionych w Nigerii. Praca bogato ilustrowana. Warszawa 1997, wyd. I
82,00 PLN
Teatr arabski. Źródła, historia, poszukiwania
Druk na życzenie
Studium o teatrze i dramacie arabskim od początków po czasy współczesne. Praca stanowi owoc wieloletnich badań autora, znanego również z wydanych u nas tomików wierszy, i uwzględnia różne aspekty problematyki, która do tej pory nie doczekała się tak wnikliwej analizy ani w Polsce, ani na Zachodzie.
39,90 PLN
Tian Han. U źródeł nowego teatru chińskiego
Druk na życzenie
Próba ukazania przemian w teatrze chińskim na początku XX wieku. Tytułowa postać książki, Tian Han, był prekursorem przeniesienia na grunt Chin realistycznych wzorców europejskich. Warszawa 1995, wyd. I
29,90 PLN
Wprowadzenie do Arduino
Dystrybucja
Arduino to otwarta platforma prototypowania elektronicznego, która zawojowała świat projektantów i hobbystów. Niniejsza książka, która stanowi solidne wprowadzenie i została zaktualizowana dla wersji Arduino 1.0, zawiera wiele pomysłów na projekty i pomaga od razu zabrać się do pracy nad nimi. Od przygotowania warsztatu do wykończenia prototypu – znajdziemy tu wszystkie potrzebne informacje!
35,70 PLN
Zapomniani Bogowie. Słowiańska opowieść
Dystrybucja
"W pobliżu nadnarwiańskiego grodu znaleziono ciężko rannego mężczyznę. Nie wiadomo, kim jest, kto próbował go zabić i z jakiego powodu. Do swojej chaty przygarnęła go pewna wdowa, matka dwóch córek na wydaniu. Czy mężczyzna stanowi zagrożenie dla spokojnych mieszkańców grodu? A może to on jest w niebezpieczeństwie? Jaką tajemnicę nosi w sercu starsza z córek gospodyni?"
34,00 PLN
Zarządzanie przedsiębiorstwem w regionie
Druk na życzenie
W książce przedstawiono analizę ważniejszych problemów związanych z miejscem i rolą przedsiębiorstwa w regionie. Omówiono podstawowe uwarunkowania rozwoju regionalnego i znaczenie, jakie odgrywają w tym rozwoju funkcjonujące na terenie regionu przedsiębiorstwa. Podkreślono ścisłą zależność i wzajemne oddziaływanie władz lokalnych i lokalnej przedsiębiorczości.
49,90 PLN