Jesteś tutaj:
Strona główna »
Technika »
ADR w spedycji i magazynie. Składowanie i przewóz materiałów niebezpiecznych
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

ADR w spedycji i magazynie. Składowanie i przewóz materiałów niebezpiecznych

Technika

Cena: 39,90 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 240
ISBN: 978-83-62167-08-0
Autor: Janczak Andrzej
Język: polski
Wydawnictwo: Zacharek Dom Wydawniczy
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Książka przedstawia przepisy i wskazówki w zakresie magazynowania, transportu drogowego towarów niebezpiecznych. W sposób syntetyczny przedstawiono podstawowe zagadnienia zawarte w Umowie Europejskiej ADR takie jak: obowiązki uczestników przewozu, zasady klasyfikacji i oznakowania towarów niebezpiecznych, zasady pakowania towarów niebezpiecznych. W książce przedstawiono wzory dokumentacji stosowanej w przewozie towarów niebezpiecznych, wymagania w zakresie wyposażenia pojazdów przewożących towary niebezpieczne.

Książka dostarcza niezbędnych informacji w zakresie magazynowania towarów niebezpiecznych w tym wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy. Przedstawiono podstawowe zasady bezpieczeństwa przy magazynowaniu gazów, trucizn, rozpuszczalników, farb i lakierów, materiałów żrących; w tym wymagania w zakresie magazynowania razem towarów niebezpiecznych. Pokazano oznakowanie opakowań z towarami niebezpiecznymi, wynikające z przepisów ADR jak i ustawy o substancjach i preparatach oraz ich oznaczenie zgodnie z systemem GHS, który wprowadzony będzie w najbliższych latach.
Materiał zawarty w książce może być przydatny dla osób nadzorujących prace w magazynach z towarami niebezpiecznymi jak i dla osób tam pracujących. Informacje zawarte w książce są przydatne dla spedytorów i kierowców, zajmujących się przewozem towarów niebezpiecznych.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: ADR w spedycji i magazynie. Składowanie i przewóz materiałów niebezpiecznych, kupili również:

Bojowe środki trujące
Dystrybucja
Bojowe środki trujące (BST) są to toksyczne związki chemiczne, które mogą oddziaływać na organizm wywołując różnego rodzaju niekorzystne zmiany w jego funkcjonowaniu.
50,00 PLN