Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
ArteBajeczki
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

ArteBajeczki

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 10,00 PLN

Rok wydania: 2013
Format: 210x148
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-64033-17-9
Autor: Kacprowicz Katarzyna
Język: polski
Wydawnictwo: Self publishing
Oprawa: Zeszytowa


Dystrybucja
Od Autorki:

Drodzy Rodzice
Trzymacie w dłoniach zbiór trzech bajeczek, które prostym językiem opowiadają o dziecięcych kłopotach. Celem tych tekstów jest skonfrontowanie dzieci z brakiem poczucia własnej wartości, brawurą w zabawie czy też popisywaniem się i wyśmiewaniem innych.

Napisane przeze mnie bajeczki mają na celu pokazanie dzieciom zagrożeń, pozytywnych rozwiązań oraz wprowadzenie w świat norm społecznych i wartości.
Zachęcam do wspólnego czytania i ilustrowania tej książeczki, na wolnych stronach. Czas spędzony w ten sposób z dzieckiem jest nie tylko dobrą zabawą, ale też inwestycją w jego rozwój. Wykonywanie ilustracji do tekstu poszerza wyobraźnię, motywuje do koncentracji na słuchanym tekście oraz rozwija motorykę dziecka. Ilustracje stworzyć może każdy. Nie trzeba mieć do tego uzdolnień plastycznych. Celem jest zabawa, wspólne działanie i oddanie emocji za pomocą obrazu. Już sam kolor odzwierciedla przeżycia związane z tekstem. Czasem ktoś jest smutny, innym razem się cieszy a w jeszcze innym momencie czegoś się boi. Rysunek jest formą radzenia sobie z emocjami. Jeśli dziecko doświadczy takiej możliwości, być może wykorzysta to w przyszłości.
Życzę udanej zabawy z książeczką, która, mam nadzieję, przy okazji wzbogaci więź między Państwem i Waszymi pociechami. Myślę, że stanie się ona dla Was miłą pamiątką wspólnie spędzonego czasu i że będziecie do niej nie raz wracać.

Katarzyna Kacprowicz
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: ArteBajeczki, kupili również:

Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
Druk na życzenie
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN