Jesteś tutaj:
Strona główna »
Poradniki, hobby »
Ciasta na wegetariańskim stole
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Ciasta na wegetariańskim stole

Poradniki, hobby

Cena: 19,00 PLN

Liczba stron: 134
Format: 150x210
Rok wydania: 2000
ISBN: 978-83-925830-8-0
Język: polski
Wydawnictwo: Radha Govinda
Oprawa: Miękka


W książce tej znajdziecie ponad 140 przepisów na wszelkiego rodzaju ciasta, torty, chleby, bułki oraz ciasteczka, jak również drobne desery.

Opracowana została w oparciu o podstawowe zasady odżywiania się i higieny kuchni wegetariańskiej i zostały przygotowane z myślą o tych, którzy nie jedząc jajek, tęsknią za słodkimi smakołykami, których wykonanie wydawało się im, jak dotąd niemożliwe. Książka ta jest częścią szerszych, wieloletnich działań aby zachęcić ogół społeczeństwa do alternatywnej formy odżywiania się i samego gotowania. Mamy nadzieję, ze pieczenie i zabawa ze słodyczami przyniesie wam sporo radości.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Ciasta na wegetariańskim stole, kupili również:

366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (oprawa twarda)
Druk na życzenie
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
49,90 PLN
Ale kawał
Dystrybucja
Książeczka zawierająca 200 dowcipów, adresowana do młodych czytelników. Oryginalne, niekiedy absurdalne dowcipy zapewnią doskonałą rozrywkę w czasie dziecięcej zabawy czy spotkania towarzyskiego, a także umilą długą podróż na wakacje czy drogę do szkoły.
9,99 PLN
Gry szkoleniowe. Praktyczny przewodnik
Dystrybucja
Książka została wyróżniona w konkursie na Książę dla Trenera 2013! Celem tej książki jest zebranie i udostępnienie polskiemu czytelnikowi wiedzy o narzędziach szkoleniowych opartych o wykorzystanie gier.
35,00 PLN
Kobieta w mieście polskim w drugiej połowie XVI i w XVII wieku
Druk na życzenie
Monografia poświęcona położeniu prawnemu, obyczajowemu i gospodarczemu kobiet w dużych miastach polskich:
44,10 PLN
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu. Reprint z 1934 r.
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu (z owoców, miodu i zboża) – reprint wydania z 1934 r. Niniejsza publikacja zawiera przepisy wyrobu wina ze wszystkich owoców oraz wiele cennych informacji.
21,00 PLN
Wojenne tajemnice Warszawy i Mazowsza. Przewodnik inny niż wszystkie
Dostępne w 24 godziny
Książka jest naprawdę przewodnikiem innym niż wszystkie. Autor podjął próbę ocalenia od zapomnienia schronów, bunkrów, umocnień, a nawet zacierających się napisów na ścianach kamienic.
29,40 PLN