Jesteś tutaj:
Strona główna »
Kultury obce »
Przygody Sindbada Żeglarza. Słowniczek arabsko-polsko-angielski
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Przygody Sindbada Żeglarza. Słowniczek arabsko-polsko-angielski

Kultury obce

Cena: 26,00 PLN

Liczba stron: 146
Format: 147x208
Rok wydania: 1994
ISBN: 83-900564-1-0
Wydawnictwo: Akademickie Dialog
Autor: Danecki Janusz
Język: polski
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Książka w języku arabskim, przewidziana dla osób reprezentujących średni poziom znajomości języka arabskiego, osiągany na ogół po dwóch latach nauki.

Tekst jest zwokalizowany, łatwy, zbliżony do języka mówionego i uproszczony pod względem stylistycznym.

Zawiera słowniczek arabsko-polsko-angielski


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Przygody Sindbada Żeglarza. Słowniczek arabsko-polsko-angielski, kupili również:

24 widoków miasta Krakowa
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
24 widoków miasta Krakowa i jego okolic zdjętych podług natury przez J. N. Głowackiego wraz z opisami historycznymi. Książka jest reprintem z 1836 roku. Zawiera 24 widokówki wraz z opisami w języku polski, niemieckim i francuskim.
29,90 PLN
366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (oprawa twarda)
Druk na życzenie
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
49,90 PLN
ARTETERAPIA w medycynie i edukacji
Druk na życzenie
Czy można już mówić o ukształtowaniu się zawodu arteterapeuty? – Jaki powinien być jego wzorzec (model) profesjonalny? – Na jakie podstawowe problemy napotykają w swojej pracy arteterapeuci, instytucje i osoby kształcące arteterapeutów?
53,00 PLN
Arteterapia. Od rozważań nad teorią do zastosowań praktycznych.
Druk na życzenie
"Prace i dorobek zespołu współpracującego z prof. Karolakiem są dobrze znane w Polsce i poza granicami kraju. Kolejne konferencje i spotkania oraz inicjatywy wspierające ruch związany z arteterapią pozwalają mieć nadzieję, że uzyskiwać ona będzie coraz większe znaczenie w Polsce.
50,00 PLN
Babilońska literatura mądrości
Druk na życzenie
Omówienie i prezentacja tekstów tłumaczonych z języka akadyjskiego (pismo klinowe). Na wybór składają się utwory o różnej wadze gatunkowej: od traktatów, pouczeń i przestróg moralnych, przez dysputy, po bajki i humoreski. Odpowiadają one tzw. biblijnej literaturze mądrości, księgom Przysłów, Koheleta i Hioba; historycznie ją jednak wyprzedzają, powstały bowiem w II tysiącleciu p.n.e. Warszawa 1998, wyd. I
28,00 PLN
Babilońskie zaklęcia magiczne
Druk na życzenie
Przekład z akadyjskiego i komentarz Krystyna Łyczkowska Zebrane babilońsko-asyryjskie zaklęcia, pochodzące z III-I tysiąclecia p.n.e. ukazują zadziwiającą współczesnego czytelnika mentalność starożytnych mieszkańców ziem położonych między Tygrysem a Eufratem.
25,00 PLN
Bajki arabskie nie tylko dla dorosłych
Druk na życzenie
Dwadzieścia opowieści o zwierzętach, które, jak na bohaterów bajek przystało, zachowują się jak ludzie. Autor zastosował tu konwencję baśni, mającą wielowiekową tradycję w piśmiennictwie arabskim.
24,00 PLN
Co się z czego robi i skąd pochodzi
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Co się z czego robi i skąd pochodzi. Zbiór praktycznych wskazówek dla wychowawców i nauczycieli początkowych. Reprint książki z 1913 roku.
25,90 PLN
Dwa światy
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
To, jacy byli nasi Rodzice, ukształtowało również i nas. Niekiedy poprzez podobieństwo, ale jeszcze częściej na zasadzie przeciwieństwa: jawnego buntu albo cichej niezgody. Ta spirala rozwija się nadal, popychana przez nasze dzieci i wnuków
18,00 PLN
Elementy pedagogiki specjalnej
Druk na życzenie
Ukazanie przez autorkę w sposób wieloaspektowy problematyki pedagogiki specjalnej z uwzględnieniem jej tradycyjnych kanonów w połączeniu z aktualnie zarysowującymi się trendami umożliwia czytelnikom usystematyzowanie wiedzy dotyczącej m.in.:
35,00 PLN
Encykliki Jana Pawła II
Druk na życzenie
Encykliki Jana Pawła II
52,00 PLN
Gród Gowida. Historia wsi i parafii Gowidlino
Druk na życzenie
Monografia Gowidlina i okolic
36,75 PLN