Jesteś tutaj:
Strona główna »
Fantasy »
Gdzie jest twój dom, Podróżniku?
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Gdzie jest twój dom, Podróżniku?

Fantasy

Cena: 40,00 PLN

Autor: , Dmowski Krzysztof
Format: 145x205
Rok wydania: 2012
Liczba stron: 236
ISBN: 978-83-62041-81-7
Wydawnictwo: Goneta
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Bohater, Piotr Tymowski, jest potomkiem prezydenta tajemniczego Edenu. Wyspa owiana legendą i tajemnicą okazuje się istnieć. Pradziadek Piotra, najprawdziwszy władca niesamowitego państwa musiał wraz z garstką wiernych współpracowników uciekać z wyspy, pieczętując zabezpieczeniami wejścia do niej. Tajemnice dostania się z powrotem do raju przekazuje Piotrkowi. Umiera, gdy chłopiec ma niespełna 10 lat.

Potem jego wychowaniem zajmuje się jego starszy brat, kompletnie niewierzący
w istnienie wyspy. Próbuje zatem wymazać wszystko to, co przekazał chłopcu
pradziadek. Ale Eden to dużo wyższe zaawansowanie technologii, wspomagane mocą tajemniczego kryształu. Do Edenu próbują się dostać też ci, których
działania zmusiły Tadeusza Tymowskiego wyspę opuścić. Obie siły zmierzają jednocześnie do celu. Piotrek w końcu dostaje swoją szansę udowodnienia swojego pochodzenia. Ujawniają się nieznane mu zdolności i możliwości. Wraca na Eden wraz z garstką potomków uciekinierów. Każdy z nich posiada jakąś wiedzę przekazaną mu przez pradziadków. Po dostaniu się na wyspę, Piotrek musi walczyć o władzę, którą oczywiście w końcu zdobywa. Odkrywa niesamowite podziemia wyspy, kryjące mnóstwo tajemnic, które jedną po drugiej odkrywa. Dociera też do informacji o tajemniczym krysztale, dającym moc i wiedzę wybrańcom wyspy Eden.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię