Jesteś tutaj:
Strona główna »
Filozofia »
Piętnaście kazań
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Piętnaście kazań

Filozofia

Cena: 49,00 PLN

Autor: , Joseph Butler
Format: 130x205
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 242
ISBN: 978-83-63804-22-0
Wydawnictwo: edu-Libri
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Piętnaście kazań to zbiór piętnastu tekstów wygłoszonych w kościele kazań, które autor (anglikański biskup i filozof moralista XVIII w.) zebrał i przygotował do wydania drukiem.

Rozważa on w nich między innymi kwestie z zakresu moralności prywatnej i publicznej, relacji pomiędzy nimi, psychologii moralnej, a także relacji tych kwestii z religią objawioną.

Niniejsze wydanie zawiera pierwsze tłumaczenie tego autora na język polski.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Piętnaście kazań, kupili również:

450 lat reformacji pod Wawelem
Książka (...) opisuje w dużym skrócie dzieje ewangelików żyjących w cieniu Wawelu.
30,00 PLN
Definicja religii. Studia i szkice
"Definicja religii. Studia i szkice" - red. Marcin Karas religioznawstwo; ISBN 83-908530-4-3 Nakładem Wydawnictwa FHG TONDERA "Niniejsza książka jest adresowana nie tylko do czytelnika zainteresowanego problemem definicyjnym. Ma również stanowić praktyczną pomoc dla tych urzędników państwowych i samorządowych, którzy stają przed problemem klasyfikacji nowych grup religijnych w Polsce jako religijnych lub nie religijnych. Czy grupa, o której należy wyrazić opinię jest jeszcze grupą religijną, czy już nie. Wpis do rejestru Kościołów i związków wyznaniowych wiąże się z pewnymi przywilejami, a odmowa dokonania wpisu może być uznana za akt religijnej nietolerancji.
20,00 PLN
Doskonałość, zbawienie, rodzina. Z badań nad protestantyzmem
Swobodnemu rozwojowi protestanckiego chrześcijaństwa w Polsce w latach dziewięćdziesiątych XX wieku towarzyszył równoległy wzrost liczby zajmujących się nim badaczy. Różne dyscypliny naukowe poszerzyły naszą wiedzę o rodzimych Kościołach protestanckich o nowe obszary badawcze.
28,00 PLN
POLACY I CZESI NA ŚLĄSKU CIESZYŃSKIM W LATACH 1848–1945
Dystrybucja
Dr Dariusz Miszewski jest autorem monografii. Aktywność polityczna mniejszości polskiej w Czechosłowacji w latach 1920–1938, Toruń 2002, za którą otrzymał nagrodę Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego II Stopnia w 2003 r.
34,00 PLN