Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
Nasze Zwierzaki
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Nasze Zwierzaki

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 20,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-64033-93-3
Autor: Barbara Grasza
Język: polski
Wydawnictwo: Sowa
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Książka z rymowanymi wierszykami dla dzieci, bogato ilustrowana rysunkami przygotowanymi przez Autorkę.


Załączniki produktu
1. Fragment [1995.38kB]

Średnia ocena produktu (5 / 4)

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu


Nubia1311 (2014-02-18 12:15:40)
Tekst jest prosty, a na dodatek rymowany co łatwo wpada w ucho i rodzic będzie mógł podczas kolejnego czytania (lub ki;lku kolejnych odczytów) - czytać ksiażeczkę razem ze swoją pociechą - dziecko będzie powtarzać, a z czasem wyprzedzać tekst czytany przez rodzica. Moje dzieci i na pewno wiele innych tak „czytało" razem ze swoimi rodzicami. Czcionka ma odpowiednia wielkość. Ilustracje sa czytelne i dla małych dzieci, ale ... najważniejsze jest to, że treści zawarte w tej książeczce mają walory wychowawcze.
Krzysztof ćwikła (2014-02-09 10:59:47)
Czytanie jest ważną metoda edukacji dziecka, staramy się więc zachęcić nasze pociechy od lat najmłodszych do korzystania z nich. Musimy jednak znaleźć odpowiednie i ta spełnia te warunki. Kolorowa iniemal śpiewające wierszyki z pewnością zachęcą do czytania kolejnych. Polecam
Krzysztof ćwikła (2014-02-09 01:54:52)
Wszyscy wiemy , że czytanie książek jest ważną metodą edukacji dziecka. Staramy się więc zachęcić nasze pociechy just od lat najmłodszych do korzystania z nich. Musimy jednak znaleźć odpowiednie i moim zdaniem ta książeczka doskonale spełnia te warunki. Kolorowe ilustracje, które dodatkowo przyciągają oko dziecka i niemal śpiewające wierszyki z pewnością zachęcą do czytania kolejnych książek. Polecam.
Dana Janus (2014-01-21 03:16:06)
Wspaniala ksiazeczka dla maluchow, tych ktore maja badz marza o posiadaniu wlasnego zwierzatka domowego.Ciekawie napisana,pieknie ilustrowana, historia jak z prawdziwego codziennego zycia.Moje dzieci nie moga sie nia nacieszyc! Polecam wszystkim. A moze ktos zna inne tytuly tej samej autorki?Bylabym wdzieczna za informacje. Czytelniczka

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Nasze Zwierzaki, kupili również:

366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (miękka oprawa)
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
29,90 PLN
Biznes Ci ucieka
Dystrybucja
Książka, którą trzymasz w ręku jest zapisem moich doświadczeń, refleksji, spostrzeżeń i najważniejszych, cennych lekcji, jakie odebrałem od życia na przestrzeni lat.
39,00 PLN
Encykliki Jana Pawła II
Druk na życzenie
Encykliki Jana Pawła II
52,00 PLN
Gry szkoleniowe. Praktyczny przewodnik
Dystrybucja
Książka została wyróżniona w konkursie na Książę dla Trenera 2013! Celem tej książki jest zebranie i udostępnienie polskiemu czytelnikowi wiedzy o narzędziach szkoleniowych opartych o wykorzystanie gier.
35,00 PLN
Jimi, Marek i Oskarek. Przygody małych bohaterów
Dystrybucja
Potrójna przygoda z odważnym jeżykiem Jimmim, który nie bał się marzyć, Oskarem który z lupą odkrywał świat i walczył o prawa zwierząt oraz Mareczkiem który w potrzebie przekonał się co to prawdziwa przyjaźń.
15,00 PLN
Mapy sukcesu
Dystrybucja
Książka jakiej jeszcze nie było! To książka o tym jak osiągnąć sukces na rynku usług prawnych. Z książki dowiesz się : - co nie ma znaczenia w osiąganiu sukcesu - jakie czynniki naprawdę decydują o sukcesie - co to są Mapy Sukcesu *Odkryjesz jak działać , by osiągnąć sukces na rynku usług prawnych *Zrozumiesz dlaczego jednym się to udaje a innym nie *Poznasz kluczowe czynniki sukcesu najlepszych prawników w Polsce
88,00 PLN
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu. Reprint z 1934 r.
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu (z owoców, miodu i zboża) – reprint wydania z 1934 r. Niniejsza publikacja zawiera przepisy wyrobu wina ze wszystkich owoców oraz wiele cennych informacji.
21,00 PLN
Pan Przypadek i celebryci
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
„Pan Przypadek i celebryci” to druga z książek opowiadająco o przygodach rodzimego detektywa geniusza. Jej bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk, bardziej cynik, musi rozwiązać trzy niecodzienne zagadki. Pierwsza ze spraw nosi kryptonim „Miłość i medycyna”. Opowiada o morderstwie dokonanym na planie najpopularniejszej w Polsce telenoweli pod tym właśnie tytułem.
27,00 PLN
Pan Przypadek i korpoludki
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Pan Przypadek i korpoludki to już trzeci tom przygód rodzimego detektywa geniusza. Tytułowy bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk, bardziej cynik, ponownie musi rozwiązać trzy niecodzienne zagadki.
27,00 PLN
Pan Przypadek i trzynastka
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Pan Przypadek i trzynastka" to pierwsza z czternastu książek opowiadających o przygodach rodzimego detektywa geniusza. Jej bohater, Jacek Przypadek, mimo swoich blisko trzydziestu lat, nie ma konkretnych planów na życie i cieszy się z tego, że nie musi ich robić. Ale któregoś dnia prosi go o pomoc ulubiona sąsiadka, pani Irmina Bamber, której skradziono obrazy.
27,00 PLN
Przewodnik po Krakowie. Reprint z 1891 r.
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Szczegóły tyczące się historyi miasta znajdzie czytelnik na każdej stronnicy niniejszego przewodnika. Ograniczymy się więc tylko na kilku faktach z pierwotnych dziejów miasta.
23,00 PLN
Sukces w relacjach międzyludzkich
Dystrybucja
Większość ludzi (prywatnie czy w biznesie) zawiera z innymi transakcje, nie starając się wejść z nimi w jakąkolwiek bliższą relację. Czasem bierze się to z nieświadomości faktu, jak bardzo relacje z innymi, często różnymi od nas ludźmi, mogą pomóc nam osiągać zadowolenie w życiu. Częściej to wynik braku umiejętności budowania i podtrzymywania takich relacji.
35,00 PLN