Jesteś tutaj:
Strona główna »
Nauki społeczne, demografia, polityka »
Stanisław Bukowiecki jako geopolityk
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Stanisław Bukowiecki jako geopolityk

Nauki społeczne, demografia, polityka

Cena: 25,00 PLN

Autor: , Adam Danek
Liczba stron: 120
Format: 148x210
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-61294-36-8
Wydawnictwo: Instytut Geopolityki
Język: polski
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Pierwsza w Polsce monografia poświęcona geopolitycznym teoriom Stanisława Bukowieckiego (1867-1944), wybitnego działacza politycznego i społecznego, wolnomularza.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Stanisław Bukowiecki jako geopolityk, kupili również:

BEZPIECZEŃSTWO POLSKI W GEOPOLITYCZNEJ GRZE ZACHODU Z ROSJĄ. ANTOLOGIA TEKSTÓW Z ZAKRESU GEOPOLITYKI I BEZPIECZEŃSTWA Z LAT 2014–2015
Dystrybucja
Ze Wstępu Przed dwoma laty ukazała się moja książka pt. Ukraina i Europa Wschodnia. Geopolityczne wyzwania dla Polski i Rosji, która zawierała artykuły naukowe, popularnonaukowe i wywiady, odnoszące się do zdarzeń zachodzących w latach 2011–2014 na wschód od Polski, autorstwa dr Andrzeja Zapałowskiego. Przedstawił w niej także prawdopodobny rozwój wydarzeń na badanym obszarze oraz główne zagrożenia wynikające z zachodzących tam procesów dla Polski. Wiele z postawionych tez znalazło swoje odbicie w późniejszej rzeczywistości. Dwa lata od publikacji pierwszej książki czytelnik otrzymuje jej kontynuację. Jest to z jednej strony związane z pozytywnym przyjęciem w wielu środowiskach społecznych i naukowych poprzedniego opracowania, a z drugiej – na zebraniu w jednym miejscu wielu wybranych a zarazem najbardziej istotnych publikacji.
49,00 PLN
MAŁY LEKSYKON GEOPOLITYKI
Druk na życzenie
Prezentowana publikacja leksykograficzna jest trzecim z kolei tego typu wydawnictwem na rynku polskim, będącym odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na pomoce naukowe z zakresu geopolityki. Dziedzina ta rozwija się coraz dynamiczniej, co widać choćby po wzrastającej z roku na rok liczbie publikacji naukowych na całym świecie.
39,00 PLN
Obrabiarki i urządzenia w stolarstwie
Druk na życzenie
Książka zatwierdzona przez Ministra Edukacji Narodowej jako podręcznik dla uczniów klas II zasadniczej szkoły zawodowej o zawodach: stolarz, stolarz galanterii drzewnej oraz stolarz-tapicer.
69,30 PLN
Rosyjska siła. Siły zbrojne i główne problemy polityki obronnej Federacji Rosyjskiej w latach 1991-2010
Druk na życzenie
Unikalna w Polsce monografia poświęcona współczesnym rosyjskim siłom zbronym i polityce obronnej Rosji.
34,00 PLN
Ukraina i Europa Wschodnia – geopolityczne wyzwania dla Polski i Rosji
Druk na życzenie
W ostatnich miesiącach Europa Wschodnia stała się ponownie obszarem, który tak jak przed kilkudziesięcioma laty, stał się katalizatorem istotnych zmian w obszarze bezpieczeństwa międzynarodowego.
50,00 PLN