Jesteś tutaj:
Strona główna »
Geopolityka »
EUROPA ŚRODKOWA I WSCHODNIA Z PERSPEKTYWY FRANCUSKICH ŚRODOWISK EKSPERCKICH
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

EUROPA ŚRODKOWA I WSCHODNIA Z PERSPEKTYWY FRANCUSKICH ŚRODOWISK EKSPERCKICH

Geopolityka

Cena: 35,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 252
ISBN: 978-83-935566-4-9
Wydawnictwo: Instytut Geopolityki
Autor: Mateusz Hudzikowski
Język: polski
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Cel badań, których owocem jest niniejsza książka, to określenie stopnia zainteresowania francuskich specjalistów w dziedzinie polityki międzynarodowej obszarem Europy Środkowej i Wschodniej. W szczególności skłania do refleksji sposób postrzegania tego regionu przez francuskie ośrodki analityczne i badawcze.

Specjaliści z Francji prezentują stanowisko, które wiele mówi o nich samych, ale także o Europie Środkowej i Wschodniej. Ich punkt widzenia jest interesujący jako źródło wiedzy o francuskich badaniach stosunków międzynarodowych i o wzajemnym postrzeganiu rządów i społeczeństw. Niewątpliwie aktualnymi tematami - z powodu bieżących wydarzeń na Ukrainie - są dla francuskich ekspertów dalsze losy integracji europejskiej, kolejne rozszerzenia UE na wschód oraz rola Rosji w Eurazji i na świecie.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: EUROPA ŚRODKOWA I WSCHODNIA Z PERSPEKTYWY FRANCUSKICH ŚRODOWISK EKSPERCKICH, kupili również:

Afera Joska Mitzenmachera. Tajemnice policji politycznej
Tematem książki jest osoba Joska Mitzenmachera. Była to postać niezwykle barwna - prowokotor policyjny, agent wielu wywiadów, działający od początku lat 20. do 1947 r., kiedy to ślad po nim sie urywa.
33,60 PLN
Arduino i projekty Lego
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Zobacz, jak połączyć dwa najbardziej popularne narzędzia do budowy i zabawy - Arduino i LEGO - by tworzyć zabawne i interesujące gadżety, takie jak kryształowa kula z czujnikiem RFID, konstrukcje LEGO wyposażone w sensory, a nawet sterowany przez Arduino pociąg LEGO.
39,90 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
Dystrybucja
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
45,00 PLN
Dar Serca
Dystrybucja
"Dar serca" niezwykła historia zwykłych ludzi. Marzena, w wyniku zawału trafia do szpitala,tam dowiaduje się, że będzie musiała mieć przeszczep serca, zostaje wpisana na listę biorców.
34,00 PLN
Elementy Geopolityki i Geoekonomii w Badaniach Problemów Międzynarodowych
Druk na życzenie
Ze wstępu: Staraniem członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego powstało niniejsze opracowanie, będące próbą zebrania zróżnicowanych perspektyw naukowych, których wspólnym mianownikiem jest nawiązywanie w badaniu aktualnych problemów rangi międzynarodowej do elementów geopolityki i geoekonomii.
38,00 PLN
Etyka
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Książka jest przeznaczona dla wszystkich twórczych nauczycieli nauczania zintegrowanego, chcących uatrakcyjnić swoje lekcje i rozszerzyć je o nowe, niekonwencjonalne zajęcia.
29,99 PLN
Geopolityka T. I
Druk na życzenie
Półrocznik Instytutu Geopolityki w Częstochowie poświęcony geopolityce akademickiej.
35,00 PLN
Geopolityka T. II
Druk na życzenie
Półrocznik Instytutu Geopolityki w Częstochowie poświęcony geopolityce akademickiej.
44,00 PLN
Geopolityka T. III
Druk na życzenie
Półrocznik Instytutu Geopolityki w Częstochowie poświęcony geopolityce akademickiej.
52,00 PLN
Geopolityka w świecie ponowoczesnym
Druk na życzenie
Pierwsza w Polsce monografia dotycząca tzw. geopolityki krytycznej.
48,00 PLN
Ikona Trójcy Andrieja Rublowa
Druk na życzenie
Ikona jest oknem, które otwiera się na Boga. Jest jak witraż, w którym możemy podziwiać słonce bez zagrożenia dla oka. W tradycji bizantyjskiej ikona jest sztuką świętą, ponieważ tworzy przestrzeń, w której można spotykać się z Bogiem.
17,60 PLN
Liryki na nowo
Dystrybucja
Bardzo głębokie wiersze, pozwalające na dotarcie do poziomów siebie zwykle nie odkrywanych, także przed sobą i zrozumienie istoty swego doświadczania miłości.
21,00 PLN