Jesteś tutaj:
Strona główna »
Fantasy »
W mroku miasta. Tajemnice.
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

W mroku miasta. Tajemnice.

Fantasy

Cena: 36,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 534
ISBN: 978-83-7859-324-9
Wydawnictwo: e-bookowo
Autor: Magdalena Rerwers
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Porywający romans grozy na miarę amerykańskiej klasyki gatunku.
Ktoś powie „znowu wampiry”. A jednak to nie taki zwykły romans grozy. To fascynująca, wielowątkowa powieść z wartką akcją o podłożu kryminalnym i plastycznym wątkiem erotycznym, której niewątpliwym atutem dla polskiego czytelnika jest czas i miejsce akcji.
Akcja toczy się we współczesnej Polsce, gdzie dwa równoległe światy spotykają się i łączą za sprawą nieoczekiwanej miłości i niespodziewanej przyjaźni w obliczu zagrożenia.

Jest w niej atrakcyjny mężczyzna, o którym nikt nie pomyślałby, że ma za sobą stulecia egzystencji. Trzysta lat temu stracił wszelką nadzieję na szczęśliwą przyszłość, wiedzie więc codzienny byt samotnika bez perspektyw. Nie zdaje sobie sprawy, że jeden drobny incydent na przejściu dla pieszych w pewien deszczowy wieczór może wywrócić jego przewidywalny żywot do góry nogami.
Jest też współczesna kobieta, która od jakiegoś czasu stara się nie zauważać, że jej poukładane i na pozór szczęśliwe życie u boku przystojnego męża – człowieka sukcesu zmierza w kierunku małżeńskiej nicości. Nawet dzieci nie są w stanie zatrzeć wrażenia, że nadciąga nieunikniony koniec. Jednak mając zaniżoną samoocenę, nie jest jej łatwo zdobyć się na krok, który zatrzęsie posadami stabilnej codzienności.
Jest w końcu cała plejada wyrazistych postaci, których losy splatają się z losami bohaterów.
Na tle ich codzienności rozgrywa się dramatyczna walka. W uporządkowany bieg zdarzeń wkracza bowiem tajemne bractwo, zmuszając dwa antagonistyczne światy, by stanęły do wspólnej walki i zapewniły bezpieczeństwo ludziom i nieludziom.

Tajemnice, to pierwsza powieść cyklu W mroku miasta. Cykl łączy w sobie powieść obyczajową i fantasy, romans, erotykę i kryminał.
W przygotowaniu drugi i trzeci tom.

Jesteś fanką literatury kobiecej?Lubisz romans paranormalny i kochasz wampiry?
MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!
Przeczytaj recenzje i dołącz do grona fanek Tajemnic.
Magdalena Rewers
Krótko o mnie? Z urodzenia i zamiłowania poznanianka. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Z zawodu nauczycielka i kulturoznawca, z wyboru pisarka.
Jestem osobą pogodną, kreatywną, dynamiczną. Nieustannie zgłębiającą kolejne pasje, przekonaną, iż trzeba wiele poznać, by w końcu znaleźć właściwe sobie miejsce. Lubię marzyć i snuć plany.
Moją miłością są filmy i książki wszelakie, ale nade wszystko powieść fantasy i romans paranormalny, stąd pierwsze pisarskie kroki postanowiłam stawiać w tym fascynującym nurcie literatury dla kobiet.
Jeśli spytacie „dlaczego wampiry?”, spytam „a czyż jest istota bardziej intrygująca?”. Dla mnie z pewnością nie. Tak więc oddałam im swe serce, pragnąc tym oddaniem podzielić się z czytelniczkami.
Kochane dziewczyny! Wierzcie mi – polski mroczny świat może być równie intrygujący jak świat wielbionych dzieci nocy z kultowej twórczości amerykańskiej.

Średnia ocena produktu (5 / 2)

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu


mol_ksiazkowy (2014-06-29 06:59:17)
Właśnie skończyłam czytać i jestem oczarowana !!! Powiem szczerze – czytałam tę książkę z wypiekami na twarzy. To świetna, wciągająca, wielowątkowa fabuła – mamy tu wątki sensacyjno-kryminalne, miłosno-erotyczne, obyczajowe i fantastyczne, a wszystko ubarwione dowcipem. Ponadto sporo ciekawych odniesień historycznych. Akcja osadzona w polskiej rzeczywistości i nareszcie mogłam poczytać o Sławku i Kaśce, a nie o Johnie i Mary. Książka po prostu porwała mnie i zachwyciła. Jest tak bardzo inna od tego, co można spotkać ostatnio na naszym rynku wydawniczym. Wreszcie miałam okazję przeczytać solidny rodzimy fantasy-romans i do tego na naprawdę świetnym poziomie. Szczerze polecam!!!
Joanna (2014-06-23 07:02:13)
Wczoraj skończyłam czytać książkę Magdaleny Rewers "W mroku miasta. Tajemnice". Jest to pierwsza część niezwykle interesującego cyklu. Ogromnie się cieszę, że kolejna część jest na warsztacie pisarskim autorki. Grubość tej publikacji jest dużym atutem - ponad 500 stron. Uwielbiam długie historie, w których autor ma czytelnikowi wiele do przekazania. A jeśli opowieść jest wciągająca, moja radość jest tym większa. "W mroku miasta. Tajemnice" jest powieścią napisaną z polotem oraz pięknym językiem, stylizowanym adekwatnie do epoki, w której dzieją się wydarzenia. Akcja toczy się na kilku płaszczyznach czasowych. Narracja jest prowadzona w taki sposób, że doskonale te płaszczyzny łączy. Autorka stworzyła wspaniałe i barwne postacie, a płomienny romans dodaje powieści smaczku. Mamy tu tysiącletniego wampira, który nawet po wielu wiekach egzystencji nie zatracił człowieczeństwa i ciągle kieruje się zasadami średniowiecznego rycerza. Mamy również współczesną kobietę, Kaśkę, która jest tłamszona przez małżonka do tego stopnia, że całkowicie traci wiarę w siebie. Mąż od niej odchodzi a w jej życiu pojawia się przystojny Bogusław. Mamy w końcu całą plejadę barwnych postaci, których losy splatają się z losami bohaterów. Książka Magdaleny Rewers jest niezwykła, ponieważ autorka w doskonały sposób i ze wspaniałym kunsztem łączy kilka gatunków literackich – romans paranormalny, kryminał i thriller. Jednym słowem, jest to cudowna powieść z dreszczykiem, umiejscowiona w polskiej scenerii. Książkę tę polecam wszystkim, którzy lubią książki z duszą oraz historie paranormalne. Polecam ją kobietom, uwielbiającym wampiry. Polecam ją tym, którzy kochają dobrą książkę. Zapraszam wszystkich na stronę Magdaleny Rewers na facebooku - https://www.facebook.com/pages/Magdalena-Rewers/1394422794169656

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: W mroku miasta. Tajemnice., kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (oprawa twarda)
Druk na życzenie
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
49,90 PLN
Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Dystrybucja
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
25,00 PLN
Algebra macierzy liczbowych. Dla studentów politechnik
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Podręcznik jest przeznaczony dla studentów pierwszego roku wyższych szkół technicznych. Omawia rachunek na skończonych macierzach liczbowych, a więc także na wektorach (mających dwie, trzy i dowolną liczbę współrzędnych) i liczbach zespolonych (jako że jedną z reprezentacji liczby zespolonej jest zapis macierzowy).
28,00 PLN
Antropologia obrazu. Fotografia jako metoda, przedmiot i medium nauk społecznych
Druk na życzenie
Pionierska na gruncie polskim praca, ukazująca miejsce, rolę i znaczenie fotografii oraz innych mediów wizualnych w naukach społecznych. Całość tej problematyki określa Autor tytułowym mianem antropologii obrazu i sytuuje wysoko w hierarchii dyscyplin wiedzy zajmujących się nauką o społeczeństwie.
60,00 PLN
Cudaczek wyśmiewaczek
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Jest to wesoła opowieść o skrzacie, który... żyje śmiechem. Cudaczek "licho malusie i cieniutkie jak igła", mieszka w warkoczykach panny Obrażalskiej i bez trudu nakłania ją do złości. Ale dziewczynka, z pomocą rady dziwnego staruszka, postanawia się z nim rozprawić:
13,99 PLN
Człowiekiem jestem. Zbiór opowiadań
Dystrybucja
Ze wstępu Barbary Mikulskiej i Marka Zychli: Większość z nas kojarzy fantastykę wyłącznie z magią, przedmiotami obdarzonymi mocą lub ludźmi posiadającymi niezwykłe umiejętności. Na ogół też jest to lektura lekka, łatwa i przyjemna, w której najtrudniejsza do przebrnięcia jest cena.
31,00 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
Dystrybucja
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
58,00 PLN
Daughter's Book - Samouczek. Część 1. Poziom A1-B2
Dystrybucja
Daughter's Book to niezwykły podręcznik, którego celem jest wyposażenie korzystającego z niego ucznia w minimum słownictwa niezbędnego do komunikacji, a nawet dyskusji w języku angielskim.
45,00 PLN
Daughter's Book - Samouczek. Część 2. Poziom B1-B2
Dystrybucja
Daughter's Book to niezwykły podręcznik, którego celem jest wyposażenie korzystającego z niego ucznia w minimum słownictwa niezbędnego do komunikacji, a nawet dyskusji w języku angielskim.
45,00 PLN
Eastern Treasure - Samouczek języka angielskiego dla średniozaawansowanych i zaawansowanych w oparciu o powieść
Dystrybucja
Eastern Treasure to dobrze znany uczniom i studentom podręcznik towarzyszący im w systematycznej nauce oraz utrwaleniu dużego zasobu angielskiego słownictwa już od ponad dziesięciu lat! Ciekawa struktura książki w formie rozbitej na części powieści motywuje do dalszego czytania oraz ciągłej nauki.
72,50 PLN
Efektywne zarządzanie czasem. Jak wykorzystać Microsoft Outlook do zorganizowania pracy i życia
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Przejmij stery – stwórz prawdziwą równowagę pomiędzy swoją pracą i życiem osobistym z pomocą Microsoft® Outlook®. Praktyczny poradnik autorstwa dwóch prawdziwych ekspertów przedstawia sprawdzony system zarządzania czasem pokazując, jak można gospodarować tym najcenniejszym zasobem, dzięki dostosowanym modyfikacjom programu Outlook. Wyostrz swoją uwagę, zwalcz przeszkody – i z pełnym przekonaniem kieruj swoim czasem.
58,80 PLN