Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
Bajki dla mojej wnuczki.
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Bajki dla mojej wnuczki.

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 21,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2012
Liczba stron: 52
ISBN: 978-83-63428-21-1
Autor: Ewa Danuta Białek
Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy
Oprawa: miekka
Język: polski


Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Bajki pisane życiem dla wnuczki.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Bajki dla mojej wnuczki., kupili również:

Być kobietą czyli instrukcja obsługi siebie
Dystrybucja
BYĆ KOBIETĄ – to poradnik samo-edukacji, zawierający proste, a jak bezcenne ćwiczenia do własnego wykonania - do obejrzenia siebie "jak w lustrze" i "poprawienia" tego, co wymaga "retuszu", koloru, jasności...a może głębszego przekopania przeszłości,aby ustanowić nowe wzorce i pozwolić sobie na "nowe narodzenie" do zdrowej, wspaniałej przyszłości - dla siebie, bliskich i świata.
31,00 PLN
Edukacja zdrowotna w praktyce.
Dystrybucja
Książka wyjątkowo ważna dla wszystkich, którzy chcą lub zajmują się edukacją zdrowotną od strony teorii, a mało znających praktykę. Także dla tych, którzy chcą i potrzebują wprowadzić w swoje życie zdrowe wzorce dla siebie i rodziny.
31,50 PLN
Kobieta 50+ Nowe narodzenie. Droga do duchowego wymiaru siebie
Dystrybucja
Książka jest wyjątkową pozycją na rynku księgarskim, dedykowaną osobowemu i duchowemu rozwojowi kobiety 50+. Ten ważny okres przełomu życia nie jest zbyt często przez kobiety uświadamiany, a właśnie dostrzeżenie tego momentu i właściwe wsparcie go może zdecydować czy kobieta zrealizuje się w życiu.
36,00 PLN
Miłość ma wiele imion
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Książka powstała zarówno z doświadczeń osobistych jak i poradnictwa i warsztatów dla kobiet, prowadzonych przez lata przez Autorkę. Pisana jest więc życiem i oglądem problemów, dotyczących zarówno miłości w sensie relacji męsko-damskich, jak i bardziej ogólnym, zrozumienia miłości w szerszym wymiarze.
31,50 PLN
O sensie życia
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Wyjątkowa książka - refleksja nad życiem autentycznym, pozwalająca wejść głębiej w korzenie problemów życiowych i zdrowotnych, uformowane w dzieciństwie - w przeżyciach i wzorcach jednostkowych i sposobach reagowania dziecka na sytuacje trudne.
31,50 PLN