Jesteś tutaj:
Strona główna »
Ekonomia, biznes, zarządzanie »
Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie.
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie.

Ekonomia, biznes, zarządzanie

Cena: 60,00 PLN

Autor: , John Whittington
Format: 170x230
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 222
ISBN: 978-83-936566-0-8
Wydawnictwo: Co&Me Publishing
Język: polski
Oprawa: Twarda


Książka Johna Whittingtona to pozycja wyjątkowa na rynku książek o coachingu. Wyjątkowa zaś dlatego, że do tej pory niewiele było książek poświęconych zagadnieniu ustawień systemowych - konstelacji w ogóle, a zastosowaniu tej metody w procesach coachingowych w szczególności.

Autor jest coachem, wieloletnim praktykiem tej metody, którą stosuje zarówno w pracy z indywidualnymi klientami, jak i całymi firmami. Stanowi to o sile tej książki, gdyż autor koncentruje się na praktycznej stronie stosowania metody ustawień w coachingu, korzystając ze swojego przebogatego doświadczenia włączenia podejścia systemowego do codziennej praktyki.

Książka składa się z trzech części. W części pierwszej autor objaśnia podstawowe pojęcia i zasady obowiązujące przy podejściu systemowym. Dowiemy się, na czym polega specyfika i korzyści z podejścia systemowego w coachingu, poznamy uniwersalny język systemów, nauczymy się rozpoznawać ukryte siły w systemach i ich wpływ na zachowania organizacyjne,

Część druga to już przykłady konkretnych ćwiczeń, które można przeprowadzać samemu, bądź w czasie sesji z klientami. Będziemy umieli tworzyć mapy systemów, co pozwoli przejść do pracy z ich dynamiką, czyli do pracy z konstelacjami, poznamy te silne zdania wypowiadane przez coacha, które zwiększają efektywność procesu ustawień.

W części trzeciej autor przedstawia konkretne zastosowania metodologii, począwszy od pracy z klientem indywidualnym aż po pracę z dużymi zespołami. Poznamy też wiele konkretnych studiów przypadku, zarówno z praktyki autora, jak i wielu innych, stosujących tę metodę coachów.

Jak pisze we wstępie David Clutterbuck „… książka może być odkrywczą lekturą dla coachów zainteresowanych tą metodą pracy. Zasady i ćwiczenia opisywane w tej książce są dobrym praktycznym punktem startu dla coachów.”

Niezwykle cenna pozycja, napisana w dodatku jasnym i komunikatywnym językiem. Powinna to być obowiązkowa lektura dla coachów, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów biznesu i dla każdego, kto jest ciekawy świata i ludzi.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie., kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
Algebra macierzy liczbowych. Dla studentów politechnik
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Podręcznik jest przeznaczony dla studentów pierwszego roku wyższych szkół technicznych. Omawia rachunek na skończonych macierzach liczbowych, a więc także na wektorach (mających dwie, trzy i dowolną liczbę współrzędnych) i liczbach zespolonych (jako że jedną z reprezentacji liczby zespolonej jest zapis macierzowy).
28,00 PLN
Antropologia obrazu. Fotografia jako metoda, przedmiot i medium nauk społecznych
Druk na życzenie
Pionierska na gruncie polskim praca, ukazująca miejsce, rolę i znaczenie fotografii oraz innych mediów wizualnych w naukach społecznych. Całość tej problematyki określa Autor tytułowym mianem antropologii obrazu i sytuuje wysoko w hierarchii dyscyplin wiedzy zajmujących się nauką o społeczeństwie.
60,00 PLN
Aparaty i Urządzenia Elektryczne
Druk na życzenie
Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów szkół zasadniczych do nauczania w zawodzie elektromechanik, elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych, elektromonter oraz w zawodzie elektromechanik urządzeń przemysłowych na poziomie liceum zawodowego.
62,60 PLN
Bajki Anny Łajming
Z okazji 110. rocznicy urodzin kaszubskiej pisarki Anny Łajming została wydana kolorowa książeczka dla dzieci z jej bajkami opatrzona dużymi, kolorowymi ilustracjami.
34,90 PLN
Botanika. Jedność i różnorodność roślin
Druk na życzenie
Jest to pierwsze kompendium botaniki na poziomie gimnazjum. W książce są zebrane podstawowe wiadomości z zakresu anatomii, fizjologii oraz systematyki roślin, podane w przystępnej formie dla młodego Czytelnika. Książka zawiera także wiadomości o glonach, grzybach i porostach.
48,30 PLN
Bóg (Nasz Pan Jezus Chrystus – osoba i życie)
Druk na życzenie
Jedna z najważniejszych książek katolickich XX wieku:
61,95 PLN
Chata wuja Toma
Dystrybucja
Książka ta należy do klasyki literatury dziecięcej. Jest wzruszającą opowieścią o ludziach, którzy pozbawieni swych praw i zmuszeni do niewolniczej pracy, próbują zachować godność. Nie jest im łatwo pozostać wiernym sobie i wyznawanym ideałom. Tom jednak głęboko wierzy, że pozostanie wolny, dopóki będzie miał możliwość dokonywania wyboru między dobrem a złem.
13,99 PLN
Ciastkarstwo. Technologia dla szkół zasadniczych
Druk na życzenie
W książce przedstawiono klasyfikację i zasady sporządzania różnego rodzaju ciast, kremów, mas oraz innych półproduktów ciastkarskich (pomad, syropów, glazur, polew, galaretek oraz przetworów), omówiono zasady zdobienia i dekorowania wyrobów, ich ocenę jakościową oraz przedstawiono schematy produkcji różnego rodzaju ciast, wafli i lodów.
59,90 PLN
ELEMENTARZ GEOGRAFICZNY
Druk na życzenie
Książka napisana jest głównie z myślą o studentach geografii, jak również kierunków wyrosłych w ostatnich latach wokół geografii (m.in. turystyka, gospodarka przestrzenna.
59,00 PLN
FIBROMIALGIA
Dystrybucja
Choroby cywilizacyjne kryją w sobie nadal wiele tajemnic, zarówno w diagnostyce różnicowej, jak i w leczeniu czy wreszcie wyzdrowieniu/możliwości powrotu do pełnego zdrowia.
31,50 PLN