Jesteś tutaj:
Strona główna »
Ekonomia, biznes, zarządzanie »
Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie.
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie.

Ekonomia, biznes, zarządzanie

Cena: 60,00 PLN

Autor: , John Whittington
Format: 170x230
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 222
ISBN: 978-83-936566-0-8
Wydawnictwo: Co&Me Publishing
Język: polski
Oprawa: Twarda


Książka Johna Whittingtona to pozycja wyjątkowa na rynku książek o coachingu. Wyjątkowa zaś dlatego, że do tej pory niewiele było książek poświęconych zagadnieniu ustawień systemowych - konstelacji w ogóle, a zastosowaniu tej metody w procesach coachingowych w szczególności.

Autor jest coachem, wieloletnim praktykiem tej metody, którą stosuje zarówno w pracy z indywidualnymi klientami, jak i całymi firmami. Stanowi to o sile tej książki, gdyż autor koncentruje się na praktycznej stronie stosowania metody ustawień w coachingu, korzystając ze swojego przebogatego doświadczenia włączenia podejścia systemowego do codziennej praktyki.

Książka składa się z trzech części. W części pierwszej autor objaśnia podstawowe pojęcia i zasady obowiązujące przy podejściu systemowym. Dowiemy się, na czym polega specyfika i korzyści z podejścia systemowego w coachingu, poznamy uniwersalny język systemów, nauczymy się rozpoznawać ukryte siły w systemach i ich wpływ na zachowania organizacyjne,

Część druga to już przykłady konkretnych ćwiczeń, które można przeprowadzać samemu, bądź w czasie sesji z klientami. Będziemy umieli tworzyć mapy systemów, co pozwoli przejść do pracy z ich dynamiką, czyli do pracy z konstelacjami, poznamy te silne zdania wypowiadane przez coacha, które zwiększają efektywność procesu ustawień.

W części trzeciej autor przedstawia konkretne zastosowania metodologii, począwszy od pracy z klientem indywidualnym aż po pracę z dużymi zespołami. Poznamy też wiele konkretnych studiów przypadku, zarówno z praktyki autora, jak i wielu innych, stosujących tę metodę coachów.

Jak pisze we wstępie David Clutterbuck „… książka może być odkrywczą lekturą dla coachów zainteresowanych tą metodą pracy. Zasady i ćwiczenia opisywane w tej książce są dobrym praktycznym punktem startu dla coachów.”

Niezwykle cenna pozycja, napisana w dodatku jasnym i komunikatywnym językiem. Powinna to być obowiązkowa lektura dla coachów, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów biznesu i dla każdego, kto jest ciekawy świata i ludzi.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Ustawienia systemowe w coachingu. Zasady, praktyka i zastosowanie., kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
50,00 PLN
Algebra macierzy liczbowych. Dla studentów politechnik
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Podręcznik jest przeznaczony dla studentów pierwszego roku wyższych szkół technicznych. Omawia rachunek na skończonych macierzach liczbowych, a więc także na wektorach (mających dwie, trzy i dowolną liczbę współrzędnych) i liczbach zespolonych (jako że jedną z reprezentacji liczby zespolonej jest zapis macierzowy).
28,00 PLN
Antropologia obrazu. Fotografia jako metoda, przedmiot i medium nauk społecznych
Druk na życzenie
Pionierska na gruncie polskim praca, ukazująca miejsce, rolę i znaczenie fotografii oraz innych mediów wizualnych w naukach społecznych. Całość tej problematyki określa Autor tytułowym mianem antropologii obrazu i sytuuje wysoko w hierarchii dyscyplin wiedzy zajmujących się nauką o społeczeństwie.
60,00 PLN
Aparaty i Urządzenia Elektryczne
Druk na życzenie
Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów szkół zasadniczych do nauczania w zawodzie elektromechanik, elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych, elektromonter oraz w zawodzie elektromechanik urządzeń przemysłowych na poziomie liceum zawodowego.
62,60 PLN
Bajki Anny Łajming
Z okazji 110. rocznicy urodzin kaszubskiej pisarki Anny Łajming została wydana kolorowa książeczka dla dzieci z jej bajkami opatrzona dużymi, kolorowymi ilustracjami.
34,90 PLN
Botanika. Jedność i różnorodność roślin
Druk na życzenie
Jest to pierwsze kompendium botaniki na poziomie gimnazjum. W książce są zebrane podstawowe wiadomości z zakresu anatomii, fizjologii oraz systematyki roślin, podane w przystępnej formie dla młodego Czytelnika. Książka zawiera także wiadomości o glonach, grzybach i porostach.
48,30 PLN
Bóg (Nasz Pan Jezus Chrystus – osoba i życie)
Druk na życzenie
Jedna z najważniejszych książek katolickich XX wieku:
61,95 PLN
Chata wuja Toma
Dystrybucja
Książka ta należy do klasyki literatury dziecięcej. Jest wzruszającą opowieścią o ludziach, którzy pozbawieni swych praw i zmuszeni do niewolniczej pracy, próbują zachować godność. Nie jest im łatwo pozostać wiernym sobie i wyznawanym ideałom. Tom jednak głęboko wierzy, że pozostanie wolny, dopóki będzie miał możliwość dokonywania wyboru między dobrem a złem.
13,99 PLN
Ciastkarstwo. Technologia dla szkół zasadniczych
Druk na życzenie
W książce przedstawiono klasyfikację i zasady sporządzania różnego rodzaju ciast, kremów, mas oraz innych półproduktów ciastkarskich (pomad, syropów, glazur, polew, galaretek oraz przetworów), omówiono zasady zdobienia i dekorowania wyrobów, ich ocenę jakościową oraz przedstawiono schematy produkcji różnego rodzaju ciast, wafli i lodów.
59,90 PLN
ELEMENTARZ GEOGRAFICZNY
Druk na życzenie
Książka napisana jest głównie z myślą o studentach geografii, jak również kierunków wyrosłych w ostatnich latach wokół geografii (m.in. turystyka, gospodarka przestrzenna.
59,00 PLN
Elżbieta Łokietkówna
Druk na życzenie
Niniejsza książeczka nie ma charakteru popularno-naukowej biografii królowej Elżbiety Łokietkówny. Stanowi ona zbiór ośmiu niedużych szkiców oświetlających różne dziedziny jej aktywności. Panująca 60 lat na Węgrzech córka Władysława Łokietka nie doczekała się dotąd przeznaczonej dla szerszego grona odbiorców biografii.
22,00 PLN