Jesteś tutaj:
Strona główna »
Unia Europejska »
Integracja rynków finansowych w Unii Europejskiej
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Integracja rynków finansowych w Unii Europejskiej

Unia Europejska

Cena: 35,00 PLN

Liczba stron: 128
Format: 170x240
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-62805-09-9
Wydawnictwo: Instytut Naukowo-Wydawniczy "Spatium"
Język: polski
Autor: Sławomir I. Bukowski
Oprawa: Miękka


Druk na życzenie
Monografia „Integracja rynków finansowych w Unii Europejskiej. Czechy, Polska, Słowacja, Słowenia, Węgry – obszar euro” jest adresowana do ekonomistów i polityków gospodarczych zajmujących się problematyką międzynarodowej integracji gospodarczej oraz integracją Polski z obszarem euro.

Z pewnością może stanowić pożyteczną lekturę dla studentów studiów ekonomicznych magisterskich i doktoranckich oraz podyplomowych o tematyce związanej z procesami integracji gospodarczej w Europie.

Celem zrealizowanego przez Autora projektu – którego rezultatem jest niniejsza monografia – było zbadanie, w jaki sposób przebiegają procesy integracji rynków finansowych z rynkiem finansowym obszaru euro oraz określenie stopnia tej integracji w kontekście przystąpienia Polski, Czech, Słowacji, Słowenii i Węgier do pełnej Unii Ekonomicznej i Monetarnej, a także zbadanie znaczenia rynków finansowych i ich integracji dla wzrostu gospodarczego w tych krajach.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Integracja rynków finansowych w Unii Europejskiej, kupili również:

Dekarstwo i blacharstwo budowlane. Technologia
Druk na życzenie
Omówiono w nim materiały dekarskie, sprzęt potrzebny do robót dekarskich i blacharskich oraz wykonawstwo i warunki techniczne odbioru podkładów i pokryć z blachy, papy, dachówki i tworzyw sztucznych.
64,10 PLN
Wybrane metody badań polityki globalnej
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Metodologia znajduje się nieco na marginesie nauki. Wśród młodych naukowców rzadko wzbudza zainteresowanie, najczęściej budząc skojarzenia z dziedziną abstrakcyjną, teoretyczną, trudną i… niepotrzebną. Nic bardziej mylnego – nauka bez metodologii byłaby niczym rzemiosło pozbawione warsztatu czy język bez reguł gramatyki. Doświadczeni badacze zdają sobie sprawę z wagi metodologii. Właściwy stosunek do niej może być postrzegany jako świadectwo naukowej rzetelności, a solidne podstawy metodologiczne świadczą o jakości badań.
48,00 PLN