Jesteś tutaj:
Strona główna »
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Zarządzanie Twórcze

Cena: 57,00 PLN

Format: 160x240
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 390
ISBN: 978-83-60964-92-7
Oprawa: miekka
Język: polski
Autor: Wiesław Harasim, Jacek Dziwulski
Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Promocji Mediów i Show Businessu


Dystrybucja
Ze wstępu:

Książka „Zarządzanie Twórcze” jest opracowaniem naukowym z dziedziny
naukowej organizacji i zarządzania w ujęciu interdyscyplinarnym. Książka składa
się z XI rozdziałów, z których każdy stanowi zwartą tematyczną całość, a zarazem jest wstępem do kontynuowania zagadnień będących przedmiotem rozważań
w rozdziałach następnych.

Opracowanie wzbogacone jest o słownik pojęć związanych z organizacją i zarządzaniem, oraz o słownik pojęć związanych z ekonomią.
Ponadto zawiera 35 rysunków i 22 tabele, które w istotny sposób obrazują
i wzbogacają interpretację prowadzonych rozważań naukowych. Znaczna ich
część stanowi opracowania własne autorów, natomiast pozostałe są wynikiem
krytycznej analizy literatury fachowej, słusznie uznane przez autorów za konieczne
do zamieszczenia w książce. Zakres literatury specjalistycznej wykorzystanej i zalecanej przez autorów, zawierającej 159 pozycji, należy uznać za reprezentatywny
i wystarczający dla opracowania o przyjętym zakresie tematycznym.

Wiesław Harasim
Prof. n. dr. hab. Wiesław Harasim – studiował prawo, nauki ekonomiczne i finanse. Od początku kariery naukowej jako praktyk związany jest z naukami o zarządzaniu. Rektor Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie i dyrektor Instytutu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Członek Rady Naukowej i Wydawnictwa. Wykładowca i recenzent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego i członek Rady Naukowej. Autor przeszło 10 publikacji książkowych oraz kilkudziesięciu artykułów w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Recenzent publikacji książkowych, prac naukowych, artykułów oraz kilkuset prac licencjackich i magisterskich. Przewodniczący Rady Naukowej w Instytucie Biznesu w Warszawie. Ekspert w komisji oceniającej projekty unijne, wykładowca – doradca. W latach 1995 -1999 Przewodniczący Podlaskiej Izby Gospodarczej. Miłośnik podróży, gry na instrumentach, tańca, jazdy motocyklem.

Jacek Dziwulski
Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Katedrze
Marketingu na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej i adiunkt Uczelni Jańskiego w Łomży. Pełnił funkcję rektora i prezesa Zarządu Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Recenzent Zeszytów Naukowych „Nowoczesne Systemy Zarządzania” Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Ekspert w komisji oceniającej projekty unijne, wykładowca – trener, doradca. Prowadził wykłady na wielu uczelniach m.in. w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, Wyższej Szkole
Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz szkolenia m.in. dla Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lublinie, TNOiK Agencji w Warszawie, Instytutu Przedsiębiorczości i Samorządności w Warszawie, dla firmy Enterplan i Consultor.

Recenzja książki: http://blogi.polskatimes.pl/zyskiistraty/2015/02/08/zysk-z-zarzadzania-tworczego/
Średnia ocena produktu (5 / 8)

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu


Joanna (2015-03-09 08:17:56)
Książka warta polecenia:)
Marek (2015-03-03 08:55:05)
Książkę "Zarządzanie twórcze" polecam nie tylko studentom szkół wyższych ale również osobom zarządzającym firmami średnimi i dużymi. Jestem osobą o dużym doświadczeniu zawodowym i mam porównanie odnośnie opracowań wcześniejszych dotyczących tej kategorii. Książka ta jest opracowaniem idealnym. Szacunek dla autorów.
Tadeuszo (2015-02-24 09:50:20)
Jestem pasjonatem zarządzania, dlatego tak uporzadkowanej wiedzy chylę czoło. Takiej pozycji książkowej brakowało na naszym rynku. Gratuluję pomysłu i jego realizacji. Będę polecał tą pozycję swym studentą także na innych przedmiotach niż "Zarządzanie".
Agata (2015-02-24 08:29:34)
Bardzo ciekawa pozycja. Polecam.
Hubert (2015-02-24 08:26:10)
Mam nadzieję że książka zostanie właściwie doceniona :-)
Joanna (2015-02-23 07:11:18)
Opracowanie naukowe na najwyższym poziomie. Gratulacje
Gosia (2015-02-23 04:25:14)
Bardzo dobra
AGA (2015-02-20 05:23:59)
SUPER - PODZIĘKOWANIA DLA AUTORÓW.

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Zarządzanie Twórcze, kupili również:

Kapitan własnej duszy. Borchardt znany i nieznany
Dystrybucja
Książka biograficzno-wspomnieniowa o autorze „Znaczy Kapitana”, napisana przez jego asystentkę; ukazuje niezwykłego człowieka w codziennym życiu i niecodziennych okolicznościach.
37,80 PLN
NIE ZAPOMNĘ...
Dystrybucja
"Nie zapomnę", to powieść o przeznaczeniu, sile miłości, ale również o niszczycielskiej sile zawiści i zazdrości.
34,00 PLN
OPOWIEŚCI ASCOLAŃSKIE I INNA WŁOSZCZYZNA
Dystrybucja
„Opowieści ascolańskie i inna włoszczyzna” Luci (Lucyny Kleinert) stanowią kontynuację wcześniej wydanej książki „ Dziennik badante czyli Italia pod podszewką”.
30,00 PLN
POTĘGOMETRIA
Dystrybucja
Mają Państwo przed sobą pierwszy tom innowacyjnego dzieła Ośrodka Badań Potęgometrycznych „Potęgometria” poświęconego teoretycznym i praktycznym zagadnieniom modelowania, symulowania, prognozowania i oceny międzynarodowego układu sił. Wychodzimy od znanej tezy Raymonda Arona, wg którego najważniejszą cechą każdego systemu międzynarodowego jest układ sił.
29,90 PLN
Przy szabasowych świecach
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Któż z nas nie śmiał się ze szmoncesów! To humor, który się nie starzeje, nie traci uniwersalnej wymowy i bawi do dzisiaj.
39,90 PLN
PSYCHOSOMATYCZNE EMOCJONALNE I DUCHOWE ASPEKTY CHORÓB ZE STRESU
Dystrybucja
Wyjątkowa książka, pozwalająca uświadomić sobie głębokie korzenie wielu chorób cywilizacyjnych wywołanych stresem. Przynosi fundamentalne zrozumienie przyczyn – jakimi są zdeponowane w ciele emocje, przechowywane przez lata (często od dzieciństwa), będące „bombą” ze spóźnionym zapłonem, działających z ukrycia autodestrukcyjnych ładunków. Dlatego choroby te noszą coraz częściej nazwę „chorób energetycznych”.
42,00 PLN
Rozmowa Poprzez Dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów - Wersja kolorowa
Dystrybucja
Masaż GaSa to rozmowa za pomocą dłoni z tymi, z którymi trudno porozumieć się słowami.
40,00 PLN
SEKRETY MENTALISTY
Dystrybucja
Chcesz czytać w myślach? Przepowiadać przyszłość? Manipulować decyzjami widzów? Ta książka jest dla Ciebie!
44,00 PLN
Sekrety największych mistrzów iluzji
Dystrybucja
"Chcesz poznać najbardziej skrywane sekrety iluzji? Chcesz poznać fascynujące ciekawostki z życia wielkich mistrzów? Chcesz nauczyć się wielu efektów iluzjonistycznych? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!
50,00 PLN
Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko
Dystrybucja
Przełomowa książka o talencie, pasji i osobistym sukcesie autorstwa jednego z czołowych światowych myślicieli oraz mówców w dziedzinach kreatywności i innowacji. Żywioł to miejsce, w którym naturalny talent spotyka się z osobistą pasją.
34,50 PLN
Zapomniani Bogowie. Słowiańska opowieść
Dystrybucja
"W pobliżu nadnarwiańskiego grodu znaleziono ciężko rannego mężczyznę. Nie wiadomo, kim jest, kto próbował go zabić i z jakiego powodu. Do swojej chaty przygarnęła go pewna wdowa, matka dwóch córek na wydaniu. Czy mężczyzna stanowi zagrożenie dla spokojnych mieszkańców grodu? A może to on jest w niebezpieczeństwie? Jaką tajemnicę nosi w sercu starsza z córek gospodyni?"
34,00 PLN