Jesteś tutaj:
Strona główna »
Sensacje »
WYPISY Z KSIĘGI MROKU
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

WYPISY Z KSIĘGI MROKU

Sensacje

Cena: 25,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 180
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-63783-86-0
Wydawnictwo: e-bookowo
Autor: Jacek Jarecki
Oprawa: miekka
Język: polski


Dystrybucja
Życie człowieka może okazać się być sterowanym. Za sterami tego czegoś może stać na przykład telewizja. Kto, konkretnie? Nie wiadomo.

W końcu to człowiek jest oświetlony, a sterujący stoi w cieniu, widać tylko jego kontur. Media w końcu tak zawładnąć mogą naszymi zmysłami, że możemy emocjonować się spektaklem z człowiekiem w roli głównej na żywo. Taki swoisty „Big Brother”. Emeryt, żeby mieć z czego żyć, musi zabić drugiego emeryta, by przejąć jego emeryturę. Najlepiej więc, żeby ten drugi był bogaczem. Czyściciel po ludzkim polowaniu, niby nietykalny, może też nagle stać się pionkiem w grze, drżąc w obawie o swoich najbliższych. A to wszystko na oczach milionów ludzi, pasjonujących się takimi emocjami, jak by ich życie nie przedstawiało już nic subiektywnie ich emocjonującego.
Można też znaleźć przejście na drugą stronę, w lepszy świat, z plażą i ciepłym morzem. Najważniejsze, żeby z piwnicy swojego domu nie sprzątnąć zalegającego tam złocistego piasku.
Życie to jedna wielka gra…

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: WYPISY Z KSIĘGI MROKU, kupili również:

Bajki morałki
Dystrybucja
Książeczka dla przedszkolaków i dzieci pierwszych klas podstawowych z obrazkami do pokolorowania.
21,00 PLN
PORZUCENI
Dystrybucja
PORZUCENI – SCIENCE FICTION. POSTAPOKALIPSA. CYBERPUNK. DYSTOPIA. Ziemia, rok 2138. Większość ludzkości dziesiątki lat temu odleciała na Nowy Ład, skolonizowaną planetę, ponieważ powietrze na Ziemi stało się trujące i powodowało gnicie i śmierć organizmów żywych.
30,00 PLN
Śmierć w Oliwie
Dystrybucja
Intrygujące opowiadanie kryminalne osadzone w Wolnym Mieście Gdańsk w przeddzień wybuchu II wojny światowej. Zostaje zamordowana charyzmatyczna piosenkarka, Inga Freiden „Frey”.
29,90 PLN
Taniec z ogniem na beczce prochu
Dystrybucja
Opowiadanie. Wspaniała morska przygoda z realistycznymi i rzetelnymi opisami żaglowców i innych jednostek pływających. Są tu bitwy morskie, porwania, abordaże, miłość i przyjaźń.
35,00 PLN
Uzdrowiciel. Tom 1. Cienie przeszłości
Dystrybucja
Opowiadanie fantasy osadzone w nieokreślonym miejscu i czasie. Świetnie opowiedziana historia człowieka posiadającego moc uzdrawiania, który został porwany ze swojego miejsca zamieszkania, by stać się zabezpieczeniem dla władcy Wermodu i wszystkich ludzi zamkniętych wraz z jego rodziną na zamku przed wszechobecną zarazą, dziesiątkującą mieszkańców kraju.
39,90 PLN
W Wesołkowie
Dystrybucja
Opowiadanie dla dzieci zaczynających szkołę. Piękne opisy zwyczajów ludowych na przestrzeni jednego roku. W tej jednej wsi nawet domy są kolorowe i uczestniczą w życiu Milusińskich.
22,00 PLN
Widok z góry
Dystrybucja
Autor niniejszego zbiorku jest niepełnosprawnym ruchowo człowiekiem. Żyje najlepiej, jak potrafi. Z jego opowiadań bije normalność, choć historie nie są radosne, ale i nie przygnębiające. Oto Misiu czy Krzysiu, osierocony przez ojca jedynak, który wizytuj placówki zwane sanatoriami. Mamy lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte XX wieku. Wszystko wtedy się „załatwiało”, niczego nie było.
25,00 PLN
Wyprawa na Marsa
Druk na życzenie
Powieść science-fiction z akcją umieszczoną w kosmosie i gdzieś w zmiennej czasoprzestrzeni. Pan Wójcik ma ogromną wyobraźnię i pokładając ogromne zaufanie w wiedzę ludzką i doświadczenie, potrafi umiejscowić ludzi w niezwykłych miejscach oddalonych od cywilizacji, w których potrafią istnieć, żyć i tworzyć społeczność poprzez budowanie domów, uprawianie roli.
39,90 PLN