Jesteś tutaj:
Strona główna »
Proza, beletrystyka, publicystyka »
PANI MĘSKICH UMYSŁÓW
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

PANI MĘSKICH UMYSŁÓW

Proza, beletrystyka, publicystyka

Cena: 31,50 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 286
ISBN: 978-83-943425-1-7
Autor: Anna Mytyk
Oprawa: miekka
Wydawnictwo: Self publishing


Dystrybucja
Powieść opowiada historię młodej, bogatej i niezwykle utalentowanej kobiety, która prowadzi swoje życie w dość nietypowy sposób. Jej celem jest sprawowanie władzy w każdy z możliwych sposobów, a przede wszystkim tej na płaszczyźnie seksualnej.

Główna bohaterka Aleksandra, ceni sobie niezależność. Wszystko zawdzięcza swojemu ojcu, który wprowadził ją w mroczną otchłań pożądania, władzy i perwersyjnego seksu. Wkrótce spotyka na swojej drodze kogoś równie władczego jak ona sama, ten mężczyzna wdziera się w jej świat starając przejąć nad nią władzę, co prowadzi do rywalizacji między nimi. Zaczyna poznawać smak prawdziwych uczuć, to wywraca jej świat do góry nogami. Powieść przedstawia także losy ludzi, którzy są jej w pewien sposób bliscy i także poznają smaki nowych doświadczeń, co pozwala im dostrzec pewne wartości. Cała powieść ma za zadanie odsłonić prawdziwie cenne drobiazgi jakie posiada każdy z nas, a których niestety nie doceniamy. W historii odsłonięte zostają aspekty burzliwych przeżyć i nienawiści z jaką główna bohaterka ma za zadanie się zmierzyć. Co jest lepsze? Lekkie i bezproblemowe życie, czy walka o to, co dobre? Jak skończy się historia tych dwojga szalonych i zbyt pewnych siebie kochanków? Powieść nieustannie trzymająca w napięciu, przepełniona dreszczem emocji ogarniających czytelnika.
Średnia ocena produktu (5 / 7)

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu


ksiazka-moim-zyciem.blog.pl (2015-11-19 06:01:32)
Anna Mytyk zadebiutowała powieścią erotyczną ‚Pani męskich umysłów’. Z racji, że uwielbiam takie książki, to od razu starałam się ją dostać w moje ręce. A teraz kilka słów o treści. Aleksandra w dniu swoich 18 urodzin zostaje zaproszona przez ojca na kolacje. W wyniku wypitego alkoholu jest już bardzo rozluźniona, więc ojciec zabiera ją, aby otrzymała swój prezent. Nigdy nawet by nie podejrzewała co nim będzie. Od tego dnia aż przed dwa lata spotyka się z Arturem, który wprowadza ją w świat seksu i pokazuję jak może się stać Panią własnego losu. Od tej pory Ola staję się dominującą kobieta, która zabawia się mężczyznami. Mija kilka lat, kobieta stworzyła własną firmę i wiedzie się jej dobrze. Od pewnego czasu spotyka się z Adamem, gdy nagle się okazuję, że on jest taki sam jak ona. Jednak z czasem ich zabawa zaczyna przeradzać się w coś głębszego. Ola nie potrafi poradzić sobie z uczuciami, które teraz nią targają. Nigdy czegoś takie nie doświadczyła. Może jednak warto zmienić swoje całe życie dla jednej osoby? Co się stanie, gdy odezwie się głos przeszłości? Zachęcam was do przeczytania, ale ostrzegam, ta historia zawiera dużo pikanterii. Sceny zawarte w tej książce są dużo mocniejsze niż w Greyu. Całość ogólnie przypadła mi do gustu. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to to, że cała akcja toczy się o wiele za szybko. Jest także mało opisu postaci. Jednak te szczegóły nie wpływają na moją ocenę. Jest to pierwsza powieść Anny Mytyk i wierze, że z każdą kolejną będzie już tylko lepiej.
Magdalena (2015-10-29 01:42:49)
Chętnie przeczytam
Joanna75 (2015-10-18 12:26:57)
Nie mogę się doczekać, aż ją przeczytam! Już dawno żadna książka mnie tak nie zaintrygowała.
Katarzyna83 (2015-10-18 12:05:58)
Czytałam i muszę powiedzieć, że jeszcze żadna książka mnie tak nie wciągnęła jak ta! Lekko się czyta, mnóstwo dialogów, odważnie przedstawione sceny, co sprawiło, że kilka razy musiałam odkładać ją na bok, aby nie spłonąć z powodu dużej dawki podniecenia. Dynamiczny przebieg wydarzeń, co sprawia, że nie jest monotonna. Bardzo dużo emocji, które bardzo intensywnie wpływają na czytelnika. Wciągająca na tyle mocno, że czytając przenosiłam się do jej wnętrza, jakbym była jej bohaterką. Jednym słowem, cudowny smaczek dla miłośników erotyki i prozy! Polecam wszystkim, warto przeczytać!
Katarzyna83 (2015-10-18 11:30:58)
Czytałam i muszę powiedzieć, że żadna książka nie wzbudziła we mnie tyle emocji na raz! Zakochałam się w niej i głównej bohaterce. Książka lekko napisana z mnóstwem dialogów i przemyśleń. Wszystko tak skomponowane, że czytelnik wchodzi w świat tej hostorii i zaczyna się z nią utożsamiać (ja tak miałam). Mnóstwo odważnych scen, dużo intrygi i przede wszystkim dynamiczny przebieg wydarzeń. Gdybym miała opisać tę książkę jednym słowem, musiałabym użyć niecenzuralnego słowa. Dlatego powiem tylko tyle, że jest Doskonała! Polecam wszystkim!
Zuzanna (2015-10-15 10:27:14)
Mega intrygująca zapowiedź! Okładka, aż zaprasza żeby ją przeczytać <3
Kama (2015-10-12 05:11:39)
Ale super się zapowiada! Chętnie przeczytam :)

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: PANI MĘSKICH UMYSŁÓW, kupili również:

100  Przełęczy Alpejskich na Motocyklu
100 przełęczy alpejskich na motocyklu to pierwszy w Polsce przewodnik motocyklowy po alpejskich trasach. Jest on polskim wydaniem znanej, cieszącej się w Niemczech niemalże kultową sławą książki pt. 100 Alpenpässe mit dem Motorrad. Autorem jest motocyklowy podróżnik, dziennikarz i fotograf Heinz E.Studt.
59,90 PLN
100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
50,00 PLN
7 esejów o Albercie Camus
Druk na życzenie
Książka ta jest nie tylko zbiorem krytycznoliterackich rozważań nad twórczością znanego pisarza, ale raczej trójgłosem Merton–Camus–Miłosz w sprawach najważniejszych dla ludzkiej kondycji: cierpienia, miłości, wolności, śmierci.
35,70 PLN
Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Dystrybucja
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
25,00 PLN
Active Directory Windows Server 2008 Resource Kit
Dystrybucja
Rozstrzygające źródło wiedzy o wdrażaniu i obsłudze usług Active Directory Przedstawiamy pogłębione i wyczerpujące źródło informacji potrzebnych do zaplanowania, zaimplementowania i zarządzania infrastrukturą usługi Active Directory® w systemie Windows Server® 2008. Zamieszczone tu wskazówki techniczne pochodzą od tych, którzy najlepiej znają opisywaną technologię – ekspertów i członków zespołu projektowego Active Directory.
135,45 PLN
Akwarele i lawendy
Dystrybucja
Leni po raz kolejny układa sobie życie od nowa. Decyduje się nie wracać do Polski, ale zaprasza do siebie córkę, nad życiem której gromadzą się ciemne chmury.
32,00 PLN
Alina alinka
Dystrybucja
Czy mąż, poczciwy Peter, może być zdolny do podstępnych akcji przeciw ukochanej żonie? Alinie trudno w to uwierzyć.
28,00 PLN
Antropologia obrazu. Fotografia jako metoda, przedmiot i medium nauk społecznych
Druk na życzenie
Pionierska na gruncie polskim praca, ukazująca miejsce, rolę i znaczenie fotografii oraz innych mediów wizualnych w naukach społecznych. Całość tej problematyki określa Autor tytułowym mianem antropologii obrazu i sytuuje wysoko w hierarchii dyscyplin wiedzy zajmujących się nauką o społeczeństwie.
60,00 PLN
Babilońska literatura mądrości
Druk na życzenie
Omówienie i prezentacja tekstów tłumaczonych z języka akadyjskiego (pismo klinowe). Na wybór składają się utwory o różnej wadze gatunkowej: od traktatów, pouczeń i przestróg moralnych, przez dysputy, po bajki i humoreski. Odpowiadają one tzw. biblijnej literaturze mądrości, księgom Przysłów, Koheleta i Hioba; historycznie ją jednak wyprzedzają, powstały bowiem w II tysiącleciu p.n.e. Warszawa 1998, wyd. I
28,00 PLN
Bajki pomagajki
Dystrybucja
Dlaczego nie warto marnować czasu na siedzenie przed komputerem? Jaką rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta i zjawiska atmosferyczne?
22,00 PLN
Barwy życia
Dystrybucja
Barwy życia to jak pory roku: pełne nadziei wiosenne o jasnej zieleni, letnie – tętniące życiem i wymagające, jesienne, zasobne, dojrzałe, w złocie i czerwieni, zimowe, bezwzględne, mroźne, białe, lecz nie bez uroku!
25,00 PLN
Bezdrożami Litwy i Inflant. 17 rozmów z Wilniukami
Dystrybucja
Wilniuk to dziecię Rzeczpospolitej Obojga, a dokładniej Wielu Narodów. To wytwór państwa federacyjnego, złożonego z Korony i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Dzisiejszy Wilniuk to potomek uczestników powstań, osób, którzy nie poddali się w działaniach I wojny światowej, przetrwali dramatyczne lata II wojny. Nigdy nie poddali się rusyfikacji, germanizacji, presji lituanizacyjnej czy sowietyzacji. Przed Państwem otwierają się dziś Litwa i Inflanty. Miejsca spoza głównych szlaków komunikacyjnych, krainy różnorodne, zmienne i fascynujące jak ich mieszkańcy, przyroda i pogoda.
35,00 PLN