Jesteś tutaj:
Strona główna »
Literatura »
Równy gość
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Równy gość

Literatura

Cena: 27,00 PLN

Liczba stron: 130
Format: 148x210
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-65227-50-8
Wydawnictwo: Goneta
Język: polski
Autor: Waldemar Lejdward
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Chory na stwardnienie rozsiane, pracujący w pracowni introligatorskiej Mateusz zostaje przypadkowo zaproszony do grupy zapalonych fotografików oddanych całkowicie swojemu hobby. Zwyczajne spotkanie na wernisażu jednego z nich przemienia się w przyjaźń. Mateusz daje się ponieść pasji fotografowania i staje się pełnoprawnym uczestnikiem grupy. Jego życie nabrało innego wymiaru. Szczęście jest ulotne. Chłopak czerpie z niego, ile się da, ale choroba się w nim rozwija...


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Równy gość, kupili również:

Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Dystrybucja
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
25,00 PLN
Czarna róża
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Alzara Vezcoz z hrabianki staje się hrabią. W kilkanaście miesięcy musi sobie poradzić zarówno z własną, pełną pretensji siostrą, jak też spiskowcami w królewskiej radzie. Niezłomnie walczy z sektą Dominatów aby przywrócić ład w swoim zamku i ojczyźnie.
39,00 PLN
EMPLARIUM
Dystrybucja
Książka Roku 2012 w internetowym plebiscycie ,,Książka zamiast kwiatka". Magiczny kryminał.
37,00 PLN
Kapitan własnej duszy. Borchardt znany i nieznany
Dystrybucja
Książka biograficzno-wspomnieniowa o autorze „Znaczy Kapitana”, napisana przez jego asystentkę; ukazuje niezwykłego człowieka w codziennym życiu i niecodziennych okolicznościach.
37,80 PLN
Krzem. Pierwiastek życia
Dystrybucja
KRZEM. Pierwiastek życia to unikatowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Dowiesz się z niej, jak fundamentalne znaczenie ma ten pierwiastek dla naszego ciała i naszego zdrowia, zwłaszcza że większość z nas – nie zdając sobie z tego sprawy – cierpi na trwały i znaczący niedobór krzemu w organizmie.
24,90 PLN
Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services Krok po kroku
Dystrybucja
SQL Server® 2008 Analysis Services Krok po kroku Praktyczny przewodnik po podstawach usług SQL Server Analysis Services. Dowiedz się, jak tworzyć, zarządzać i udostępniać kostki przetwarzania anlitycznego w trybie online (OLAP) – krok po kroku. Bez względu na to, czy jesteś projektantem, administratorem czy biznesmanem, ten praktyczny podręcznik pokazuje, jak tworzyć rozwiązania analizy biznesowej (BI) na potrzeby organizacji.
92,40 PLN
PISZĘ, BO CHCĘ! PORADNIK KREATYWNEGO PISANIA. JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ?
Dystrybucja
Piszesz do szuflady? A może nigdy jeszcze nie pisałaś, ale zawsze o tym marzyłaś? Od dawna planujesz: „Napiszę, książkę, ale… - nie mam czasu, - nie jestem pewna, czy się uda, czy mam talent, - ciągle słyszę w swojej głowie głos mówiący: „Przestań, tylko się ośmieszysz, to nie dla ciebie”, - nie mam odpowiedniego wykształcenia, robię błędy ortograficzne, - inne.
68,00 PLN
Śmierć w Oliwie
Dystrybucja
Intrygujące opowiadanie kryminalne osadzone w Wolnym Mieście Gdańsk w przeddzień wybuchu II wojny światowej. Zostaje zamordowana charyzmatyczna piosenkarka, Inga Freiden „Frey”.
35,00 PLN