Jesteś tutaj:
Strona główna »
Fantasy »
Ryzyko gry
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Ryzyko gry

Fantasy

Cena: 29,90 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 342
ISBN: 978-83-65227-47-8
Wydawnictwo: e-bookowo
Autor: Marian Kowalski
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Historical fiction, z akcją obejmującą tereny okupowane przez Niemców w czasie II wojny światowej, z postaciami historycznymi decydującymi o powojennym kształcie Polski i Europy Środkowej, gdy grą przetargową są metropolia Pomorza Zachodniego oraz tajemnice byłego Wojskowego Instytutu Badawczego (Heeresversuchsanstalt) w Peenemünde. Ocena niektórych osób wprowadzonych do powieści, ich stosunek do spraw polskich, szczególnie do losów ziem nad Odrą, jak Karola Świerczewskiego, Konstantego Rokossowskiego czy dowódców Armii Czerwonej na pewno wzbudzi żywsze zainteresowanie powojenną historią.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Ryzyko gry, kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
Dystrybucja
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
58,00 PLN
Kultura języka polskiego. Praktyczne ćwiczenia
Druk na życzenie
Celem ćwiczeń jest kształtowanie umiejętności poprawnego posługiwania się wszystkimi składnikami systemu współczesnej polszczyzny.
25,90 PLN
Literatura kaszubska – książka, twórca i biblioteka
Druk na życzenie
Materiały z sesji naukowej w Luzinie, 22 V 1998R.
22,05 PLN
Łap, co się nawinie
Dystrybucja
Opowiadania, których spójnym elementem jest motto Horacego „Carpe diem”. Łapanie życia każdego dnia jest kwint esencją bohaterów każdej historii i nie chodzi tu o zabawę do utraty tchu, tylko wyłapywania okazji każdego dnia do poprawy swojego poziomu życia, by nie dać się zamknąć w zaszufladkowanej przestrzeni swojego otoczenia, by wyrwać się z niechcianych sytuacji, oczekując podświadomie i niecierpliwie zmian, by wreszcie żyć, móc cieszyć się nim.
30,00 PLN
Nadzieja zbawienia dla wszystkich. Od eschatologii lęku do eschatologii nadziei
Druk na życzenie
W obliczu spraw ostatecznych wszyscy stajemy z drżeniem i bojaźnią.
30,00 PLN
PISZĘ, BO CHCĘ! PORADNIK KREATYWNEGO PISANIA. JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ?
Dystrybucja
Piszesz do szuflady? A może nigdy jeszcze nie pisałaś, ale zawsze o tym marzyłaś? Od dawna planujesz: „Napiszę, książkę, ale… - nie mam czasu, - nie jestem pewna, czy się uda, czy mam talent, - ciągle słyszę w swojej głowie głos mówiący: „Przestań, tylko się ośmieszysz, to nie dla ciebie”, - nie mam odpowiedniego wykształcenia, robię błędy ortograficzne, - inne.
68,00 PLN
Szakale. Opowieść o UPA
Dystrybucja
Powieść o Rzezi Wołyńskiej. Wołyń - lipiec 1943 roku. Ukraińska Powstańcza Armia rozpoczyna właśnie akcję eksterminacyjną ludności polskiej. Wydarzenia te przejdą później do polskiej historii jako „Rzeź Wołyńska” i będą stanowić jeden z najbardziej tragicznych i okrutnych dla Polski epizodów lat wojny i okupacji
29,00 PLN
Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko
Dystrybucja
Przełomowa książka o talencie, pasji i osobistym sukcesie autorstwa jednego z czołowych światowych myślicieli oraz mówców w dziedzinach kreatywności i innowacji. Żywioł to miejsce, w którym naturalny talent spotyka się z osobistą pasją.
34,50 PLN
Większy apetyt na seks
Dystrybucja
Bez względu na wiek możesz mieć udane, a nawet wspaniałe życie seksualne.
19,00 PLN
Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień
Dystrybucja
Wprowadzenie do problemu alkoholizmu, istoty uzależnień i zastosowania w życiu programu Dwunastu Kroków.
26,00 PLN
Zarządzanie zakupami. Poradnik
Dystrybucja
W przedstawionym opracowaniu Czytelnik odnajdzie odwołanie do kilku kluczowych aspektów skutecznego funkcjonowania Działu Zakupów.
49,00 PLN