Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
"Kepusie" - wyklejanka - kolorowanka
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

"Kepusie" - wyklejanka - kolorowanka

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 21,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 164
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-65227-46-1
Autor: Adrian Widram
Wydawnictwo: e-bookowo
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
"Kepusie to klan uczłowieczonych kotów, żyjących gdzieś w kosmosie. Mają świetnie zorganizowaną społeczność, posiadają wiele ludzkich cech, są łasuchami i dożywają kilkuset lat. Ich cywilizacja jest rozwinięta bardziej od znanej nam naszej ziemskiej. Potrafią latać między planetami, jak my obecnie z jednego kontynentu na drugi.

Te urocze koty mają rysy ludzkich twarzy, chodzą na dwóch łapach i mają fantastycznie kolorowe futerka. To społeczeństwo naukowców, bo to wiedza jest podstawą ich egzystencji. Nie mają też wrogiego usposobienia do innych cywilizacji, choć z maszynami musieli stoczyć bój, by je potem sobie podporządkować.
Kolorowanka jest uzupełnieniem dostępnej obecnie na rynku trylogii wydanej w wersji elektronicznej. Do każdej książeczki dodany jest krążek z pierwszym tomem przygód tych sympatycznych kotowatych, w której zmuszeni zostali do opuszczenia swojej planety, poszukując w kosmosie innej, podobnej do tej, którą właśnie opuścili. Liczne przygody i mnóstwo technicznych informacji przekazanych w prosty sposób powodują, że „Kepusie” powinny stać się jedną z lektur młodych ludzi.
W pierwszym tomie poznajemy ich cechy, wygląd i upodobania. Opisana jest stara planeta Kepusi — Koto oraz dramat spowodowany koniecznością jej opuszczenia z powodu zbliżającego się kataklizmu zderzenia ich ukochanego Koto z gwiazdą — czerwonym karłem.
W drugim tomie kepusie poszukuję w kosmosie nową planetę, po czym po znalezieniu podobnej do Koto Weny kolonizują ją i poznają, staczając wojnę z jej mieszkańcami- maszynami — trokserami — których sobie w końcu podporządkowują jako cywilizację stojącą na niższym poziomie rozwoju od kepusi.
W trzecim tomie kepusie eksplorują kosmos, poznając nowe planety, spotykając dziwne stwory i niespotykane zjawiska panujące na każdej z nich. Przy czym, wcale nie zawsze jest bezpiecznie.
Niniejsza kolorowanka pomaga w wyobrażeniu sobie opisanych w książkach barwnych postaci. Każdą można nakleić w przeznaczonym na stronie miejscu, a potem pomalować, zyskując w ten sposób niezwykłych przyjaciół."Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: "Kepusie" - wyklejanka - kolorowanka, kupili również:

CENTRALNE OGRZEWANIE, WENTYLACJA, CIEPŁA I ZIMNA WODA ORAZ INSTALACJE GAZOWE W BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH. Poradnik
Druk na życzenie
Czwarte wydanie poradnika gruntownie zmienione, uzupełnione i uaktualnione adresowane jest przede wszystkim do budujących i użytkujących domy jednorodzinne. Przedstawione w poradniku informacje nie wymagają specjalnego przygotowania technicznego, mają za zadanie ułatwić wybór, spośród proponowanych na rynku, systemów i wyrobów instalacyjnych.
47,00 PLN
GEOPOLITYKA. Skrypt dla początkujących
Druk na życzenie
XXI wiek nie tylko nie obniżył znaczenia wpływu czynników przestrzennych na procesy polityczne, ale i odsłonił nowe pola rywalizacji na fizycznej mapie świata. Znaczenie przestrzeni geograficznej oraz wyobrażeń społecznych na jej temat są obecnie nie do przecenienia. Związki geografii i polityki w sposób nowoczesny zaczęto badać naukowo od połowy XIX wieku. Związane było to z upowszechniającą się rewolucją przemysłową, rozwojem nowoczesnych państw narodowych oraz dynamicznym rozwojem nauk przyrodniczych i społecznych.
19,90 PLN
Jak modlą się żydzi. Antologia modlitw
Druk na życzenie
Antologia zawiera wszystkie rodzaje modlitw judaizmu i daje wyraz postawie modlitewnej,
25,00 PLN
Johnny Reznick
Dystrybucja
Historia rozgrywa się w mocno rozwiniętej przyszłości, kiedy Ziemia zostaje zniszczona przez kataklizmy, a miasta to megawieżowce budowane stożkowo od najniższych poziomów pod ziemią, w rozpadlinach skalnych, aż po poziomy nadziemne. Ludziom wszczepia się im-planty, porządku pilnują maszyny, a wszystkie informacje dostępne są w Wirze. Normalna jest pełna kontrola Neontexu, korporacji władającej miastem, a na ulicach panoszy się śmier-telnie groźny gang Skinnersów, na zinfiltrowanie którego dostał zlecenie główny bohater książki, tytułowy Johnny Reznick. Jego śledztwo doprowadza do niespodziewanych wyników i wpłynie na niesprawiedliwe rządy Neontexu. Gang w pełni kontroluje dystrybucję i sprzedaż dopalacza dosercowego, narkotyku powodującego morderczą drygawicę.
29,90 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
Druk na życzenie
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii
Dystrybucja
W tej publikacji chcę przedstawić czytelnikowi kilka sposobów na to, aby żyć lepiej i dłużej. Naprawdę nie wymaga to ani wielkich kosztów ani super wysiłku. Wystarczy niewiele zaangażowania, aby utrzymać się w formie. Staram się przybliżyć te metody i wytłumaczyć jak działają one na organizm z punktu widzenia fizjologii i biochemii. Tak, aby w przystępny dla czytelnika sposób przedstawić, co możemy zrobić dla siebie. Załączone tabele, schematy i wykresy mają ułatwić zrozumienie tematu i pomóc w wyborach dotyczących odchudzania.
25,00 PLN
Stolarstwo cz. 1. Technologia
Druk na życzenie
Podręcznik dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych, zawód stolarz. Zawiera podstawowe wiadomości dotyczące drewna, jego budowy, właściwości, gatunków i wad oraz produkcji półfabrykatów z drewna i tworzyw drzewnych.
53,60 PLN
Stolarstwo cz. 2. Technologia
Druk na życzenie
W podręczniku omówiono połączenia z drewna i tworzyw drzewnych stosowane w wyrobach stolarskich, konstrukcje mebli i stolarki budowlanej, maszynową obróbkę drewna i tworzyw drzewnych oraz klejenie i oklejanie w pracach stolarskich, a także zagadnienia technologiczne produkcji mebli i stolarki budowlanej.
54,60 PLN