Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
"Kepusie" - wyklejanka - kolorowanka
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

"Kepusie" - wyklejanka - kolorowanka

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 21,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 164
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-65227-46-1
Autor: Adrian Widram
Wydawnictwo: e-bookowo
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
"Kepusie to klan uczłowieczonych kotów, żyjących gdzieś w kosmosie. Mają świetnie zorganizowaną społeczność, posiadają wiele ludzkich cech, są łasuchami i dożywają kilkuset lat. Ich cywilizacja jest rozwinięta bardziej od znanej nam naszej ziemskiej. Potrafią latać między planetami, jak my obecnie z jednego kontynentu na drugi.

Te urocze koty mają rysy ludzkich twarzy, chodzą na dwóch łapach i mają fantastycznie kolorowe futerka. To społeczeństwo naukowców, bo to wiedza jest podstawą ich egzystencji. Nie mają też wrogiego usposobienia do innych cywilizacji, choć z maszynami musieli stoczyć bój, by je potem sobie podporządkować.
Kolorowanka jest uzupełnieniem dostępnej obecnie na rynku trylogii wydanej w wersji elektronicznej. Do każdej książeczki dodany jest krążek z pierwszym tomem przygód tych sympatycznych kotowatych, w której zmuszeni zostali do opuszczenia swojej planety, poszukując w kosmosie innej, podobnej do tej, którą właśnie opuścili. Liczne przygody i mnóstwo technicznych informacji przekazanych w prosty sposób powodują, że „Kepusie” powinny stać się jedną z lektur młodych ludzi.
W pierwszym tomie poznajemy ich cechy, wygląd i upodobania. Opisana jest stara planeta Kepusi — Koto oraz dramat spowodowany koniecznością jej opuszczenia z powodu zbliżającego się kataklizmu zderzenia ich ukochanego Koto z gwiazdą — czerwonym karłem.
W drugim tomie kepusie poszukuję w kosmosie nową planetę, po czym po znalezieniu podobnej do Koto Weny kolonizują ją i poznają, staczając wojnę z jej mieszkańcami- maszynami — trokserami — których sobie w końcu podporządkowują jako cywilizację stojącą na niższym poziomie rozwoju od kepusi.
W trzecim tomie kepusie eksplorują kosmos, poznając nowe planety, spotykając dziwne stwory i niespotykane zjawiska panujące na każdej z nich. Przy czym, wcale nie zawsze jest bezpiecznie.
Niniejsza kolorowanka pomaga w wyobrażeniu sobie opisanych w książkach barwnych postaci. Każdą można nakleić w przeznaczonym na stronie miejscu, a potem pomalować, zyskując w ten sposób niezwykłych przyjaciół."Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię