Jesteś tutaj:
Strona główna »
Sztuka, muzyka, film, architektura »
Jasełka’2000 „We żłobeczku na sianeczku", wyd. IV
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Jasełka’2000 „We żłobeczku na sianeczku", wyd. IV

Jasełka’2000 „We żłobeczku na sianeczku", wyd. IV

Sztuka, muzyka, film, architektura

Cena: 20,00 PLN

Liczba stron: 138
Rok wydania: 2017
Format: 233x170
ISBN: 978-83-944225-2-3
Autor: Józef Jan Gałecki
Język: polski
Wydawnictwo: Self publishing
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Józef Jan Gałecki - mgr sztuki Akademii Muzycznej w Łodzi, absolwent Aula Koncertowa AM w Łodzi
Podyplomowego Studium Kierowania Działalnością kulturalną na
Uniwersytecie Warszawskim, nauczyciel muzyki, kompozytor, autor tekstów.
Członek zwyczajny Stowarzyszenia Autorów ZAiKS: Sekcji B - Autorów Muzyki
Rozrywkowej i Tanecznej i Sekcji D - Autorów Małych Form Literackich oraz
Sekcji Literackiej Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. Kierownik
zajęć pozalekcyjnych w łódzkich szkołach średnich (1963/90); dyrektor
Zakładowego Domu Kultury Łódzkich Zakładów Przemysłu Bawełnianego im.
Obrońców Pokoju „Uniontex” (1974/93); członek Rady Programowej Komitetu
ds. Radia i Telewizji (1981/89); założyciel i kierownik artystyczny Dziecięcego
Zespołu Estradowego „Sezamki” (1983-2003) oraz Grupy Wokalnej „Amabile”
(1974/93); długoletni nauczyciel, wychowawca i animator kultury; autor i
reżyser widowisk i koncertów estradowych. Więcej na stronie: www.josgal


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Jasełka’2000 „We żłobeczku na sianeczku", wyd. IV, kupili również:

Córka Gangstera
Dystrybucja
Życie Rose od urodzenia nie było łatwe. Wychowana w domu dziecka i pozostawiona samej sobie zawsze pragnęła, aby świat otworzył się dla niej. Kiedy pewnego dnia zostaje porwana, przez tajemniczego mężczyznę wszystko wywraca się do góry nogami. Pieniądze i władza są na wyciągnięcie ręki, gdy okazuje się, że jest ona córką zmarłego tragicznie bogacza. Nowy świat jest mroczny i początkowo niezrozumiały dla 25 latki, jednak dość łatwo zaczyna wchodzić w relacje ze swoim porywaczem, który jednocześnie okazuje się jej wybawcą. Mroczna otchłań pożądania i perwersji zaczyna pochłaniać dwoje zupełnie obcych dla siebie ludzi.
25,00 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
Dystrybucja
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
58,00 PLN
Dawne Pokucie i Huculszczyzna w opisach cudzoziemskich podróżników. Wybór tekstów z lat 1795-1939
Druk na życzenie
Siedem opisów Pokucia i Huculszczyzny, powstałych na przestrzeni prawie 150 lat (1794- 1939), a sporządzonych przez cudzoziemskich podróżników, było dotąd znanych jedynie wąskiemu gronu badaczy. Dzięki tej publikacji, opisami tymi będą mogły się zainteresować szersze kręgi miłośników Huculszczyzny.
45,90 PLN
Egzamin 70-411: Administrowanie systemem Windows Server 2012 R2
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Przygotuj się do egzaminu Microsoft 70-411 i z łatwością zademonstruj biegłość w administrowaniu systemem Windows Server 2012 R2 w świecie rzeczywistym. Podręcznik egzaminacyjny przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów IT, którzy chcą umocnić swoją pozycję zawodową, skupia się na krytycznym myśleniu i wnikliwym podejmowaniu decyzji, czyli umiejętnościach niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na poziomie MCSA.
98,70 PLN
LABORATORIUM      tom I:  CZARNY DESZCZ
Dystrybucja
W ziemię na terenie ośrodka wojskowego Stanów Zjednoczonych Europy uderza sonda wysłana przez obcą cywilizację. Tuż przed trafieniem w powierzchnię planety obiekt emituje wiązkę energii, która zmienia strukturę materii w tym miejscu, co pozwala jej przeniknąć w jej głąb. Ma to jednocześnie wpływ na pięcioro pracowników laboratorium, którzy jako jedyni przeżyli to zdarzenie. Po opuszczeniu przez nich szpitala ich organizmy mutują. Wokół nich zaczynają się dziać trudne do wyjaśnienia zjawiska. Kilka dni później do jednego z polskich portów zawija żaglowiec z załogą nieznanego pochodzenia. Na brzeg schodzą postacie rodem z innej epoki. Wśród nich są dwie osoby posiadające wiedzę tajemną i władające magią. Kiedy okoliczności sprawiają, że laboranci spotykają się z magami, na Ziemi zaczyna padać czarny deszcz.
25,00 PLN
Menorah
Dystrybucja
„Menorah” to powieść z historią w tle, historią sięgającą średniowiecza Nakładem wydacksiazke.pl ukazała się właśnie kolejna książka mieszkającego w Niemczech polskiego pisarza i malarza. Bruno Wioska to postać niecodzienna, człowiek wielu talentów, który świetnie komponuje nie tylko swoje obrazy, ale też i fabułę książek, które pisze. O Bruno Wiosce niebawem napiszę w tym miejscu oddzielnie, bo warto mu poświęcić dodatkowy artykuł. "Bohaterką" tego artykułu jest jego najnowsza książka.
34,00 PLN
Microsoft Excel 2016 Krok po kroku
Dystrybucja
Pliki ćwiczeniowe do książki można pobrać: http://www.ksiazki.promise.pl/aspx/produkt.aspx?pid=111990&n=microsoft_excel_2016_krok_po_kroku
69,30 PLN
Natura katolicyzmu
Druk na życzenie
Można tę książkę uznać za jedną z najważniejszych publikacji filozoficznych pierwszej połowy XX wieku.
32,55 PLN
PISZĘ, BO CHCĘ! PORADNIK KREATYWNEGO PISANIA. JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ?
Dystrybucja
Piszesz do szuflady? A może nigdy jeszcze nie pisałaś, ale zawsze o tym marzyłaś? Od dawna planujesz: „Napiszę, książkę, ale… - nie mam czasu, - nie jestem pewna, czy się uda, czy mam talent, - ciągle słyszę w swojej głowie głos mówiący: „Przestań, tylko się ośmieszysz, to nie dla ciebie”, - nie mam odpowiedniego wykształcenia, robię błędy ortograficzne, - inne.
68,00 PLN
ŚWIĘTO W SZKOLE
Dystrybucja
Święto w szkole - program na Dzień Nauczyciela. Scenariusz można realizować w całości lub też potraktować go jako pozycję wyjściową do własnego opracowania.
15,00 PLN
WIDOWISKO ESTRADOWE "BALOWANIE NA POLANIE" CZĘŚĆ DRUGA "LATO”
Dystrybucja
„Balowanie na polanie” – pełnospektaklowe widowisko wystawiane niejednokrotnie przez Dziecięcy Zespół Estradowy „Sezamki” w Teatrze Wielkim i Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz podczas licznych wyjazdów, również zagranicznych.
21,00 PLN
Widziałem Polskę zdradzoną
Druk na życzenie
Autor, pierwszy ambasador USA w powojennej Polsce, był naocznym świadkiem stopniowego zawłaszczania całego aparatu państwowego przez komunistów.
55,00 PLN