Jesteś tutaj:
Strona główna »
Literatura »
Wojownik z krainy siedmiu wzgórz
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Wojownik z krainy siedmiu wzgórz

Wojownik z krainy siedmiu wzgórz

Literatura

Cena: 39,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 476
ISBN: 978-83-65227-64-5
Wydawnictwo: e-bookowo
Język: polski
Autor: Robert Wójcik
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Miz, ponadprzeciętny strateg wojskowy i reformator uczestniczy w oczekiwanych przez siebie zmianach w swoim państwie, nieco zacofanym w stosunku do Państwa Zachodu. Swoją postawą i niezłomnością oraz praworządnością zyskuje posłuch i poważanie u poddanych, ale też u władców Krainy Siedmiu Wzgórz. Wiele przygód spotyka jego i jego przyjaciela Rekuza, nim zapanuje pokój w ich kraju, a oni będą mogli cieszyć się szczęściem swoich rodzin.

Reforma Krainy Siedmiu Wzgórz sięga podstaw istnienia samego państwa — kapłaństwo traci swoją władzę i majątek, co daje początek dobrze zreformowanemu krajowi, gdzie drewniane i zmurszałe domy zamienione zostają na kamienne, ulice stają się brukowane, powstają szkoły i wojsko zawodowe. Opis dobrze rozwiniętego Zachodu, zwłaszcza Państwa Zamorskiego, chętnego do współpracy z państwem stepowym — Krainą Siedmiu Wzgórz — przeciw jednemu zacofanemu Państwu Wschodu może poruszyć wyobraźnię historyczną Polaków.
Wydaje się, że autor podaje prosty przepis na dobrze funkcjonujące państwo.
Ba… ale co, kiedy wszystko zależy przecież od ludzi.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Wojownik z krainy siedmiu wzgórz, kupili również:

Bóg (Nasz Pan Jezus Chrystus – osoba i życie)
Druk na życzenie
Jedna z najważniejszych książek katolickich XX wieku:
61,95 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
Dystrybucja
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
45,00 PLN
Elementy pedagogiki specjalnej
Druk na życzenie
Ukazanie przez autorkę w sposób wieloaspektowy problematyki pedagogiki specjalnej z uwzględnieniem jej tradycyjnych kanonów w połączeniu z aktualnie zarysowującymi się trendami umożliwia czytelnikom usystematyzowanie wiedzy dotyczącej m.in.:
35,00 PLN
Gry szkoleniowe. Praktyczny przewodnik
Dystrybucja
Książka została wyróżniona w konkursie na Książę dla Trenera 2013! Celem tej książki jest zebranie i udostępnienie polskiemu czytelnikowi wiedzy o narzędziach szkoleniowych opartych o wykorzystanie gier.
35,00 PLN
Kapitan własnej duszy. Borchardt znany i nieznany
Dystrybucja
Książka biograficzno-wspomnieniowa o autorze „Znaczy Kapitana”, napisana przez jego asystentkę; ukazuje niezwykłego człowieka w codziennym życiu i niecodziennych okolicznościach.
37,80 PLN
Klucz do zakupów w firmie. Wydanie III rozszerzone
Dystrybucja
Prezentowany poradnik zakupowy jest adresowany do praktyków. Główną grupą docelową są osoby, które negocjują lub są na początkowym etapie negocjacji zakupów w swojej firmie. Wartościowe materiały powinni w nim znaleźć również menedżerowie zakupów oraz studenci. Liczymy, że poradnik stanie się inspiracją dla praktyków i świata akademickiego.
49,00 PLN
Microsoft Office Project 2010 Microsoft Official Academic Course
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Poznaj skuteczne narzędzia planowania i kontrolowania przebiegu projektów! Książka zawiera omówienie: • nowego interfejsu programu •  nowych narzędzi i widoków oraz setki praktycznych ćwiczeń i przykładów, dzięki którym można szybko opanować technikę pracy z programem Microsoft Project 2010.
58,80 PLN
Na marginesach życia. Zapiski kuratora sądowego
Dystrybucja
"Na marginesach życia" to zapis wyprawy przez kraj, który istnieje, choć wolelibyśmy o tym nie wiedzieć. To Polska klasy B upchnięta gdzieś w centrum Europy, majacząca jednocześnie na jej dalekich obrzeżach.
34,90 PLN
Nowe spojrzenie na zarządzanie projektami
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Żadna organizacja nie przetrwa dziś bez projektów zakończonych sukcesem. Projekty są motorem innowacji i przemian. Sprawia-ją, że organizacje stają się lepsze, silniejsze i bardziej efektywne, lecz w dziedzinie strategii biznesowych zarządzania często ule-gają przeoczeniu. Fakt niepowodzenia większości projektów prowadzi do konkluzji, że tradycyjne zarządzanie projektami nie spełnia współczesnych oczekiwań biznesowych.
50,40 PLN
Odrodzenie Templariuszy Wojna o Europę
Dystrybucja
Wzięty informatyk, pracujący w dobrze prosperującej korporacji mieszka w niezbyt bezpiecznej dzielnicy Paryża. Jego sąsiadami są imigranci z Polski i z Afryki Północnej. Pewnego wieczora, kiedy wraca do domu z pracy, drogę zastępuje mu kilku Arabów. Jean zna jednego z nich z sąsiedztwa. Ponieważ się naradzają, wymuszają na Jeanie, by milczał. By mieć pewność, jeden z nich poważnie rani Jeana nożem. Mężczyzna decyduje się na obronę siebie i swojej rodziny. W wyniku swoich działań, które odbiły się echem w mediach, trafia na pewne tajne spotkanie...
39,90 PLN
OPOWIEŚCI ASCOLAŃSKIE I INNA WŁOSZCZYZNA
Dystrybucja
„Opowieści ascolańskie i inna włoszczyzna” Luci (Lucyny Kleinert) stanowią kontynuację wcześniej wydanej książki „ Dziennik badante czyli Italia pod podszewką”.
30,00 PLN
Parnas Bis - słownik literatury polskiej urodzonej po 1960 roku
Druk na życzenie
Leksykon jeszcze młodego w 1998 r. pisarstwa polskiego. Hasła o autorach, antologiach, kierunkach artystycznych, imprezach i czasopismach. Bez uaktualnień.
26,25 PLN