Jesteś tutaj:
Strona główna »
Literatura »
Wojownik z krainy siedmiu wzgórz
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Wojownik z krainy siedmiu wzgórz

Wojownik z krainy siedmiu wzgórz

Literatura

Cena: 39,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 476
ISBN: 978-83-65227-64-5
Wydawnictwo: e-bookowo
Język: polski
Autor: Robert Wójcik
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Miz, ponadprzeciętny strateg wojskowy i reformator uczestniczy w oczekiwanych przez siebie zmianach w swoim państwie, nieco zacofanym w stosunku do Państwa Zachodu. Swoją postawą i niezłomnością oraz praworządnością zyskuje posłuch i poważanie u poddanych, ale też u władców Krainy Siedmiu Wzgórz. Wiele przygód spotyka jego i jego przyjaciela Rekuza, nim zapanuje pokój w ich kraju, a oni będą mogli cieszyć się szczęściem swoich rodzin.

Reforma Krainy Siedmiu Wzgórz sięga podstaw istnienia samego państwa — kapłaństwo traci swoją władzę i majątek, co daje początek dobrze zreformowanemu krajowi, gdzie drewniane i zmurszałe domy zamienione zostają na kamienne, ulice stają się brukowane, powstają szkoły i wojsko zawodowe. Opis dobrze rozwiniętego Zachodu, zwłaszcza Państwa Zamorskiego, chętnego do współpracy z państwem stepowym — Krainą Siedmiu Wzgórz — przeciw jednemu zacofanemu Państwu Wschodu może poruszyć wyobraźnię historyczną Polaków.
Wydaje się, że autor podaje prosty przepis na dobrze funkcjonujące państwo.
Ba… ale co, kiedy wszystko zależy przecież od ludzi.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Wojownik z krainy siedmiu wzgórz, kupili również:

Elementy pedagogiki specjalnej
Druk na życzenie
Ukazanie przez autorkę w sposób wieloaspektowy problematyki pedagogiki specjalnej z uwzględnieniem jej tradycyjnych kanonów w połączeniu z aktualnie zarysowującymi się trendami umożliwia czytelnikom usystematyzowanie wiedzy dotyczącej m.in.:
35,00 PLN
GEOPOLITYKA. Skrypt dla początkujących
Druk na życzenie
XXI wiek nie tylko nie obniżył znaczenia wpływu czynników przestrzennych na procesy polityczne, ale i odsłonił nowe pola rywalizacji na fizycznej mapie świata. Znaczenie przestrzeni geograficznej oraz wyobrażeń społecznych na jej temat są obecnie nie do przecenienia. Związki geografii i polityki w sposób nowoczesny zaczęto badać naukowo od połowy XIX wieku. Związane było to z upowszechniającą się rewolucją przemysłową, rozwojem nowoczesnych państw narodowych oraz dynamicznym rozwojem nauk przyrodniczych i społecznych.
19,90 PLN
Kapitan własnej duszy. Borchardt znany i nieznany
Dystrybucja
Książka biograficzno-wspomnieniowa o autorze „Znaczy Kapitana”, napisana przez jego asystentkę; ukazuje niezwykłego człowieka w codziennym życiu i niecodziennych okolicznościach.
37,80 PLN
Nowe spojrzenie na zarządzanie projektami
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Żadna organizacja nie przetrwa dziś bez projektów zakończonych sukcesem. Projekty są motorem innowacji i przemian. Sprawia-ją, że organizacje stają się lepsze, silniejsze i bardziej efektywne, lecz w dziedzinie strategii biznesowych zarządzania często ule-gają przeoczeniu. Fakt niepowodzenia większości projektów prowadzi do konkluzji, że tradycyjne zarządzanie projektami nie spełnia współczesnych oczekiwań biznesowych.
50,40 PLN
Parnas Bis - słownik literatury polskiej urodzonej po 1960 roku
Druk na życzenie
Leksykon jeszcze młodego w 1998 r. pisarstwa polskiego. Hasła o autorach, antologiach, kierunkach artystycznych, imprezach i czasopismach. Bez uaktualnień.
26,25 PLN
Początek drogi. Wykłady psychologa na oddziale odwykowym
Dystrybucja
Cykl 12 wykładów, z których każdy stanowi odrębną całość, pomyślany jako zestaw tematów do do przemyśleń, dyskusji i do rozpoczęcia pracy nad sobą, rodzaj poradnika dla wracających do zdrowia alkoholików.
25,00 PLN
Pożary i zgliszcza
Druk na życzenie
Klasyka prozy
37,00 PLN
Sekrety największych mistrzów iluzji
Dystrybucja
"Chcesz poznać najbardziej skrywane sekrety iluzji? Chcesz poznać fascynujące ciekawostki z życia wielkich mistrzów? Chcesz nauczyć się wielu efektów iluzjonistycznych? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!
50,00 PLN
Skuteczne programowanie LEGO MINDSTORMS
Dystrybucja
Skuteczne programowanie LEGO MINDSTORMS stanowi przepustkę do udanego programowania robotów LEGO MINDSTORMS w języku programowania NXT-G, używanym między innymi w zawodach FIRST LEGO League. Książka rozwija zagadnienia omówione w cenionej książce Jamesa Trobaugha na temat fizycznego projektowania robotów: Winning Design!. Ta nowa książka skupia się wyłącznie na stronie programowej robotów MINDSTORMS. Obie pozycje razem dają solidną podstawę do tworzenia robotów LEGO MINDSTORMS, czy to dla zabawy w domu, czy to z przeznaczeniem na zawody drużynowe.
58,80 PLN
Sukces w relacjach międzyludzkich
Dystrybucja
Większość ludzi (prywatnie czy w biznesie) zawiera z innymi transakcje, nie starając się wejść z nimi w jakąkolwiek bliższą relację. Czasem bierze się to z nieświadomości faktu, jak bardzo relacje z innymi, często różnymi od nas ludźmi, mogą pomóc nam osiągać zadowolenie w życiu. Częściej to wynik braku umiejętności budowania i podtrzymywania takich relacji.
35,00 PLN
Tak było w Bieszczadach
Druk na życzenie
Walki polsko-ukraińskie 1943-1948
107,10 PLN
W kręgu shintoizmu. Tom 1
Druk na życzenie
Dwutomowa publikacja obrazująca religię shinto. Część pierwsza poświęcona jest dziejom shintoizmu na przestrzeni 12 tys. lat, część druga ukazuje samą doktrynę w świetle najstarszych źródeł pisanych, kosmo- i teogonię oraz antropologię shintoistyczną, wreszcie sprawy kultu i instytucjonalizacji obrządku.
42,00 PLN