Jesteś tutaj:
Strona główna »
Różne »
Raport z weryfikacji WSI
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Raport z weryfikacji WSI

Różne

Cena: 45,00 PLN

Format: 210x297
Liczba stron: 376
ISBN: 978-83-60660-09-6
Autor: Macierewicz Antoni
Wydawnictwo: Sowa


Druk na życzenieIlość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Raport z weryfikacji WSI, kupili również:

„Łupaszka” „Młot” „Huzar” Działalności 5 i 6 Brygady Wileńskiej AK 1944-1952
Druk na życzenie
Autorzy w efekcie długotrwałych badań opracowali pierwszą bodaj, tak szczegółową i dokładną monografię jednego z najważniejszych zgrupowań polskiej antykomunistycznej partyzantki okresu lat powojennych.
145,95 PLN
Encykliki Jana Pawła II
Druk na życzenie
Encykliki Jana Pawła II
52,00 PLN
Ilustrowany przewodnik po Warszawie. Reprint z 1892 r.
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
"Dużo wydajemy roczników ogólnych, ale specjalnych nie wiele się ukazuje. Częściej prowincja myśli o własnych rocznikach. Warszawa zarzucona jest wieloma, ale przeważnie roczniki te są ogólnego znaczenia. Wniknąwszy w główną potrzebę, przystępujemy do wydawnictwa specjalnego rocznika miasta Warszawy – i dziś stajemy z pierwszą naszą pracą, - „Przewodnik po Warszawie” jest zapowiedzią większego dzieła poświęconego specjalnie naszemu miastu."
38,00 PLN
Koncepcja wielozadaniowego okrętu nawodnego dla Marynarki Wojennej RP w świetle nowych wyzwań
Druk na życzenie
Książka jest swego rodzaju podręcznikiem tworzenia założeń okrętu bojowego. Przedstawiono w niej jeden z przykładów dochodzenia do odpowiedzi na pytania takie jak: Po co? Gdzie? W jaki sposób? Czym?
24,00 PLN
Międzynarodowe znaczenie teokracji w islamskiej republice Iranu
Druk na życzenie
Celem niniejszej książki jest ukazanie znaczenia teokracji w Iranie dla przebiegu i rozwoju relacji pomiędzy różnymi podmiotami prawa międzynarodowego.
36,75 PLN
Mike Oldfield. Człowiek i muzyka
Druk na życzenie
Mike Oldfield rozpoczął muzyczną karierę w 1973 roku swoim debiutanckim longplayem, Tubular Bells. Była to zupełna nowość w świecie muzyki - ciągły, wysoce melodyczny, multiinstrumentalny, wielościeżkowy utwór. Album, sprzedany w milionach egzemplarzy na całym świecie, został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i przysporzył Oldfieldowi wielu zagorzałych fanów (...)
36,50 PLN
Ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja
Druk na życzenie
W podręczniku podano teoretyczne podstawy spalania, zasady ruchu i wymiany ciepła, rodzaje i sposoby ogrzewania pomieszczeń.
91,40 PLN
Pracownia podstaw techniki cyfrowej
Druk na życzenie
Podręcznik jest adresowany do uczniów technikum elektronicznego oraz szkoły policealnej.
59,90 PLN
Przed Świtem. Naczelny Rabin Rzymu: dlaczego zostałem katolikiem?
Druk na życzenie
Duchowy dziennik Żyda - naczelnego rabina Rzymu, który przyjął chrzest.
34,65 PLN
Przewodnik po Warszawie i okolicach.  Reprint z 1912 r.
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Przewodnik ten pozwala na sentymentalną podróż w przeszłość i uświadomienie sobie zmian które nastąpiły w życiu miasta na przestrzeni niespełna wieku, a także na zapoznanie się z utraconym bezpowrotnie dziedzictwem kulturowym Warszawy. W Przewodniku znajdziemy wiele ciekawych opisów architektury - uzupełnionych licznymi fotografiami i rycinami. Wydawca 2009r.
38,00 PLN
Rumuni. Zarys Historii
Druk na życzenie
Bardzo rzadko zdarza się, żeby filozofowie pisali historię. Zwięzła historia Rumunii, napisana przez Mirceę Eliadego jest w tej dziedzinie wyjątkiem. Dziełko to jawi się jako mały klejnot w dziedzinie literatury. Nie jest ona przeznaczona dla specjalistów, ale to właśnie owi specjaliści mogliby pozazdrościć Autorowi znakomitej syntezy literackiego geniuszu ze znajomością dziejów własnego narodu, zawartej na zaledwie kilkudziesięciu stronach.
22,00 PLN
Stolarstwo cz. 2. Technologia
Druk na życzenie
W podręczniku omówiono połączenia z drewna i tworzyw drzewnych stosowane w wyrobach stolarskich, konstrukcje mebli i stolarki budowlanej, maszynową obróbkę drewna i tworzyw drzewnych oraz klejenie i oklejanie w pracach stolarskich, a także zagadnienia technologiczne produkcji mebli i stolarki budowlanej.
54,60 PLN