Jesteś tutaj:
Strona główna »
Nauki społeczne, demografia, polityka »
Wspomagana prokreacja ludzka. Zagadnienia legislacyjne
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Wspomagana prokreacja ludzka. Zagadnienia legislacyjne

Nauki społeczne, demografia, polityka

Cena: 31,50 PLN

Format: 165x240
Liczba stron: 180
ISBN: 83-85060-11-1
Wydawnictwo: Nakom
Autor: Smyczyński Tadeusz (red.)


Książka dotyczy wciąż aktualnej, interdyscyplinarnej problematyki ingerencji medycyny w proces ludzkiej prokreacji. W państwach bardziej rozwiniętych i zamożnych niż Polska od dawna podejmowano badania w zakresie biologii i medycyny ukierunkowane na kreację człowieka z pominięciem obcowania płciowego.

Jednocześnie pojawiła się potrzeba refleksji ze strony filozofów, a zwłaszcza moralistów, prawników i samych lekarzy, co do humanistycznegowymiaru i prawnych przesłanek i skutków wspomnianej prokreacji ludzkiej. W wielu państwach uchwalono odpowiednie ustawy normujące zagadnienie ochrony prawnej zarodka ludzkiego, a także określono skutki wykonywania stosownych zabiegów.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Wspomagana prokreacja ludzka. Zagadnienia legislacyjne, kupili również:

Części maszyn z elementami mechaniki technicznej
Druk na życzenie
W podręczniku scalono podstawowe wiadomości obejmujące tematykę przedmiotów nauczania: części maszyn i mechanika techniczna. Omówiono typowe części maszyn, zasady ich konstruowania i dobór materiałów, sposoby pracy i zakres sterowania, łączenie części oraz współdziałanie w zespołach i mechanizmach.
81,90 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
Druk na życzenie
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Scilab w przykładach
Dystrybucja
Scilab – to popularny program do obliczeń numerycznych, który możliwościami obliczeniowymi nie ustępuje Matlabowi. Program jest całkowicie darmowy i może być wykorzystywany do celów edukacyjnych, komercyjnych i domowych. Książka Scilab w przykładach kierowana jest głównie do studentów kierunków technicznych, choć może być przydatna także dla wszystkich, którzy przeprowadzają obliczenia numeryczne, bez konieczności samodzielnego programowania algorytmów.
38,00 PLN
Sukces w relacjach międzyludzkich
Dystrybucja
Większość ludzi (prywatnie czy w biznesie) zawiera z innymi transakcje, nie starając się wejść z nimi w jakąkolwiek bliższą relację. Czasem bierze się to z nieświadomości faktu, jak bardzo relacje z innymi, często różnymi od nas ludźmi, mogą pomóc nam osiągać zadowolenie w życiu. Częściej to wynik braku umiejętności budowania i podtrzymywania takich relacji.
35,00 PLN
Świadomość ciała. Dociekania z zakresu somaestetyki
Druk na życzenie
Czy nasze ciało rzeczywiście funkcjonuje lepiej wtedy, gdy nie zwracamy na nie uwagi, niż wtedy, gdy uważnie próbujemy kierować jego działaniem?
52,00 PLN