Jesteś tutaj:
Strona główna »
Biografie i wspomnienia »
Byłem gorylem Jaruzelskiego
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Byłem gorylem Jaruzelskiego

Biografie i wspomnienia

Cena: 36,75 PLN

Format: 155x230
Liczba stron: 300
ISBN: 9788373390881
Wydawnictwo: CB Agencja Wydawnicza
Autor: Piecuch Henryk


Główną treść książki stanowi zapis obszernej rozmowy autora z płk Arturem Gotówko, w latach 1974-1981 szefem istniejącego w ramach Wojskowych Służb Wewnętrznych Wydziału Ochrony Fizycznej i Kontrwywiadowczej Ministra Obrony Narodowej.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Byłem gorylem Jaruzelskiego, kupili również:

Czas generałów
W książce opisano: gen. W. Jaruzelskiego i jego najwierniejszego zausznika gen. Cz. Kiszczaka, walki wywiadów i sposoby łowienia szpiegów, totalną dezinformację narodu w sprawie rzekomego zagrożenia Polski interwencją wojsk Układu Warszawskiego w 1981 r., metody inflitracji narodu, perlustracje korespondencji i podsłuchy, politykę, polityków i Kościół.
52,50 PLN
Dekarstwo i blacharstwo budowlane. Technologia
Druk na życzenie
Omówiono w nim materiały dekarskie, sprzęt potrzebny do robót dekarskich i blacharskich oraz wykonawstwo i warunki techniczne odbioru podkładów i pokryć z blachy, papy, dachówki i tworzyw sztucznych.
64,10 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
Druk na życzenie
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Podchorąży zawsze zdąży
Książka jest dowcipnie spisaną relacją o przeżyciach podchorążego w Szkole Oficerskiej Wojsk Pancernych w Poznaniu w latach 60. Autor jest znanym dziennikarzem wojskowym, byłym rzecznikiem prasowym ministra obrony narodowej.
23,10 PLN
Warszawskiej Pragi dzieje dawne i nowsze
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Biały kruk dla miłośników varsawianów! Ta wyjątkowa, bogato ilustrowana monografia najstarszej dzielnicy prawobrzeżnej Warszawy budzi wielkie zainteresowanie zarówno wśród historyków, jak i mieszkańców stolicy.
37,80 PLN