Jesteś tutaj:
Strona główna »
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

C#: Księga przykładów

Cena: 81,90 PLN

Format: 170x230
Rok wydania: 2005
Liczba stron: 560
ISBN: 83-88440-69-1
Wydawnictwo: APN Promise
Autor: Jones Allen
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Kiedy po raz kolejny staniesz przed ścianą, próbując rozwiązać złożony problem języka C#, sięgnij do sprawdzone wzory – i rozwiąż problem. C#: KSIĘGA PRZYKŁADÓW jest podręcznym przewodnikiem po setkach scenariuszy programistycznych C# i Microsoft® .NET Framework w przejrzystej formie: problem – rozwiązanie.

Książka uporządkowana jest tak, aby można się było skupić na tych zagadnieniach, które są potrzebne – wraz z praktycznymi przykładami, fragmentami kodu, wskazówkami i nieudokumentowanymi właściwościami, ułatwiającymi realizację zadań.
Żadnych częściowych rozwiązań! Korzystaj z kodu przygotowanego przez ekspertów!
  • Setki przepisów obejmujących każdy typ zastosowań – od aplikacji Windows, przez strony i usługi Web, formularze Windows, aż po usługi Windows.
  • Poznaj sprawdzone sposoby rozwiązywania typowych wyzwań stawianych przez aplikacje Web i programowanie sieciowe.
  • Zarządzaj plikami, katalogami i strumieniami za pośrednictwem klas I/O .NET.
  • Uzyskuj dostęp do baz danych przez Microsoft ADO.NET.
  • Wykorzystaj zaawansowane techniki wielowątkowe, manipulowanie danymi XML, dostęp zdalny i standardowe wzorce. - Projektuj aplikacje multimedialne przy użyciu .NET Framework.
  • Chroń swoje aplikacje mechanizmami dostępu dla kodu, zabezpieczeniami opartymi na rolach i kryptografią.
  • Połącz swoje aplikacje z istniejącymi funkcjami Win32 API i COM.
Przykłady kodu dostępne są pod adresem:
http://www.microsoft.com/mspress/books/6456.asp po kliknięciu łącza The Companion Content Wymagania systemowe są opisane we wstępie do książki.
O autorze:
Allen Jones jest współautorem kilku książek poświęconych programowaniu: C# for Java Developers, Microsoft .NET XML Web Services Step by Step oraz Programming .NET Security. Od ponad 13 lat zajmuje się technologią programowania i jest uznawany za jednego z ekspertów w dziedzinie języka C# i środowiska .NET. Specjalizuje się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań dla przedsiębiorstw, a szczególnie systemów e-commerce i rozwiązań zabezpieczeń.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: C#: Księga przykładów, kupili również:

„Łupaszka” „Młot” „Huzar” Działalności 5 i 6 Brygady Wileńskiej AK 1944-1952
Druk na życzenie
Autorzy w efekcie długotrwałych badań opracowali pierwszą bodaj, tak szczegółową i dokładną monografię jednego z najważniejszych zgrupowań polskiej antykomunistycznej partyzantki okresu lat powojennych.
145,95 PLN
100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
50,00 PLN
Active Directory Windows Server 2003 Przewodnik Techniczny
Dystrybucja
Szczegółowy podręcznik przeznaczony dla projektantów i administratorów implementujących usługi katalogowe w przedsiębiorstwie. Niniejsza pozycja książkowa skupia się na szczegółowej technicznej ekspertyzie potrzebnej do implementacji i optymalizacji infrastruktury usług katalogowych firmy Microsoft.
92,40 PLN
Algebra macierzy liczbowych. Dla studentów politechnik
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Podręcznik jest przeznaczony dla studentów pierwszego roku wyższych szkół technicznych. Omawia rachunek na skończonych macierzach liczbowych, a więc także na wektorach (mających dwie, trzy i dowolną liczbę współrzędnych) i liczbach zespolonych (jako że jedną z reprezentacji liczby zespolonej jest zapis macierzowy).
28,00 PLN
ARTETERAPIA w medycynie i edukacji
Druk na życzenie
Czy można już mówić o ukształtowaniu się zawodu arteterapeuty? – Jaki powinien być jego wzorzec (model) profesjonalny? – Na jakie podstawowe problemy napotykają w swojej pracy arteterapeuci, instytucje i osoby kształcące arteterapeutów?
53,00 PLN
Bibliotekarstwo szkolne. Teoria i praktyka. Tom I
Druk na życzenie
Podstawowy podręcznik dla wszystkich nauczycieli-bibliotekarzy.
36,75 PLN
C# 6.0 - Księga przepisów. ROZWIĄZANIA DLA PROGRAMISTÓW C#
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Nowe wydanie bestsellerowej książki, w pełni zaktualizowane do wersji C# 6.0, oferuje ponad 150 użytecznych rozwiązań dla typowych i nie aż tak typowych problemów, z którymi muszą sobie radzić programiści C# w codziennej pracy. Większość przykładów zostało przypisanych z wykorzystaniem nowych funkcjonalności C# 6.0. To lektura obowiązkowa dla każdego programisty preferującego ogólniejsze rozwiązania języka C# i szukającego szybkich odpowiedzi na teoretyczne pytania. C# 6.0
126,00 PLN
C#. Porady i metody
Dystrybucja
Książka zawiera ponad 300 gotowych do użycia rozwiązań opracowanych przez profesjonalistów, pozwalających tworzyć aplikacje internetowe i programy dla Windows.
79,91 PLN
Design Your Life
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Program rozwojowy Design Your Life
39,00 PLN
Droga do szczęścia
Dystrybucja
Masz 40 lat? Chcesz zmienić swoje życie? Zdrowo jeść, zwiększyć ilość endorfin, dowiedzieć się, jak prawidłowo odżywiać się i odpoczywać, rewitalizować swój organizm aby zachować młodość i energię .... - ta książka jest dla Ciebie!
27,00 PLN
Drogi ku płodności. Wszystko o diagnostyce, leczeniu i metodach wsparcia w niepłodności
Dystrybucja
Niniejsza pozycja wydawnicza jest pierwszą tego typu na rynku polskim, o tak szerokim ujęciu tematu niepłodności i jej leczenia, która została przygotowana i napisana wyłącznie przez polskich specjalistów. Przedstawiają oni zagadnienie płodności w oparciu o swoje bogate doświadczenia diagnostyczne i lecznicze, zdobyte w naszym kraju w okresie ostatnich 20 lat.
41,90 PLN