Jesteś tutaj:
Strona główna »
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

C#: Księga przykładów

Cena: 81,90 PLN

Format: 170x230
Rok wydania: 2005
Liczba stron: 560
ISBN: 83-88440-69-1
Wydawnictwo: APN Promise
Autor: Jones Allen
Język: polski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
Kiedy po raz kolejny staniesz przed ścianą, próbując rozwiązać złożony problem języka C#, sięgnij do sprawdzone wzory – i rozwiąż problem. C#: KSIĘGA PRZYKŁADÓW jest podręcznym przewodnikiem po setkach scenariuszy programistycznych C# i Microsoft® .NET Framework w przejrzystej formie: problem – rozwiązanie.

Książka uporządkowana jest tak, aby można się było skupić na tych zagadnieniach, które są potrzebne – wraz z praktycznymi przykładami, fragmentami kodu, wskazówkami i nieudokumentowanymi właściwościami, ułatwiającymi realizację zadań.
Żadnych częściowych rozwiązań! Korzystaj z kodu przygotowanego przez ekspertów!
  • Setki przepisów obejmujących każdy typ zastosowań – od aplikacji Windows, przez strony i usługi Web, formularze Windows, aż po usługi Windows.
  • Poznaj sprawdzone sposoby rozwiązywania typowych wyzwań stawianych przez aplikacje Web i programowanie sieciowe.
  • Zarządzaj plikami, katalogami i strumieniami za pośrednictwem klas I/O .NET.
  • Uzyskuj dostęp do baz danych przez Microsoft ADO.NET.
  • Wykorzystaj zaawansowane techniki wielowątkowe, manipulowanie danymi XML, dostęp zdalny i standardowe wzorce. - Projektuj aplikacje multimedialne przy użyciu .NET Framework.
  • Chroń swoje aplikacje mechanizmami dostępu dla kodu, zabezpieczeniami opartymi na rolach i kryptografią.
  • Połącz swoje aplikacje z istniejącymi funkcjami Win32 API i COM.
Przykłady kodu dostępne są pod adresem:
http://www.microsoft.com/mspress/books/6456.asp po kliknięciu łącza The Companion Content Wymagania systemowe są opisane we wstępie do książki.
O autorze:
Allen Jones jest współautorem kilku książek poświęconych programowaniu: C# for Java Developers, Microsoft .NET XML Web Services Step by Step oraz Programming .NET Security. Od ponad 13 lat zajmuje się technologią programowania i jest uznawany za jednego z ekspertów w dziedzinie języka C# i środowiska .NET. Specjalizuje się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań dla przedsiębiorstw, a szczególnie systemów e-commerce i rozwiązań zabezpieczeń.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: C#: Księga przykładów, kupili również:

„Łupaszka” „Młot” „Huzar” Działalności 5 i 6 Brygady Wileńskiej AK 1944-1952
Druk na życzenie
Autorzy w efekcie długotrwałych badań opracowali pierwszą bodaj, tak szczegółową i dokładną monografię jednego z najważniejszych zgrupowań polskiej antykomunistycznej partyzantki okresu lat powojennych.
145,95 PLN
100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
Dystrybucja
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Dystrybucja
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
25,00 PLN
Active Directory Windows Server 2003 Przewodnik Techniczny
Dystrybucja
Szczegółowy podręcznik przeznaczony dla projektantów i administratorów implementujących usługi katalogowe w przedsiębiorstwie. Niniejsza pozycja książkowa skupia się na szczegółowej technicznej ekspertyzie potrzebnej do implementacji i optymalizacji infrastruktury usług katalogowych firmy Microsoft.
92,40 PLN
Algebra macierzy liczbowych. Dla studentów politechnik
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Podręcznik jest przeznaczony dla studentów pierwszego roku wyższych szkół technicznych. Omawia rachunek na skończonych macierzach liczbowych, a więc także na wektorach (mających dwie, trzy i dowolną liczbę współrzędnych) i liczbach zespolonych (jako że jedną z reprezentacji liczby zespolonej jest zapis macierzowy).
28,00 PLN
ARTETERAPIA w medycynie i edukacji
Druk na życzenie
Czy można już mówić o ukształtowaniu się zawodu arteterapeuty? – Jaki powinien być jego wzorzec (model) profesjonalny? – Na jakie podstawowe problemy napotykają w swojej pracy arteterapeuci, instytucje i osoby kształcące arteterapeutów?
53,00 PLN
Bibliotekarstwo szkolne. Teoria i praktyka. Tom I
Druk na życzenie
Podstawowy podręcznik dla wszystkich nauczycieli-bibliotekarzy.
36,75 PLN
Bóg nie ma ptaszka
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Kolejny zbiór opowiadań mistrza męskiej, mocnej prozy, K.S. Rutkowskiego.
24,00 PLN
C# 6.0 - Księga przepisów. ROZWIĄZANIA DLA PROGRAMISTÓW C#
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Nowe wydanie bestsellerowej książki, w pełni zaktualizowane do wersji C# 6.0, oferuje ponad 150 użytecznych rozwiązań dla typowych i nie aż tak typowych problemów, z którymi muszą sobie radzić programiści C# w codziennej pracy. Większość przykładów zostało przypisanych z wykorzystaniem nowych funkcjonalności C# 6.0. To lektura obowiązkowa dla każdego programisty preferującego ogólniejsze rozwiązania języka C# i szukającego szybkich odpowiedzi na teoretyczne pytania. C# 6.0
126,00 PLN
C#. Porady i metody
Dystrybucja
Książka zawiera ponad 300 gotowych do użycia rozwiązań opracowanych przez profesjonalistów, pozwalających tworzyć aplikacje internetowe i programy dla Windows.
79,91 PLN
Design Your Life
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Program rozwojowy Design Your Life
39,00 PLN