Jesteś tutaj:
Strona główna »
Nowości
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Nowości

Kto tu rządzi?
Dystrybucja
W niezliczonych Dziejach Ziemi Czas nowelizował Rozmiar pojęć Poprzez nauki proporcje Jakby nie patrzeć Epoka kamienna I Średniowiecze Prawie Zniknęły Boom wynalazków Jak model Rolls Royce Święci triumfy Tylko w sercu Jakiś smutek Zamieszkał na stałe.
23,00 PLN
Nie rozpaczaj
Dystrybucja
Uwieńcz Me serce Kropelki rosy Owe maleńkie drobiny Lśniące o poranku Przedziwnie czyste Znikające wraz z żarem Słońca Ze szmaragdowych trawników Z kwietnych gazonów I z liści drzew.
23,00 PLN
Podręcznik pilota wycieczek. Warsztat praktyczny
Pilot wycieczek to zawód, który daje niesamowite możliwości zwiedzania świata. To pewien styl życia, na walizkach i z biletem w ręce.
49,90 PLN
Przeklęte dziedzictwo
Dystrybucja
Kiedy nękające co noc sny okazują się być wspomnieniami z poprzedniego życia, wszystko to, w co do tej pory wierzyła Dai zostaje poddane próbie.
35,00 PLN
Psy i Ludzie
Dystrybucja
W zniszczonym wojną świecie przecinają się drogi człowieka i psa,a także istot których nie można określić mianem ludzi. Jeden niewybaczalny błąd, jedna zła decyzja wpłynie na losy ostatnich osób, które chcą nazywać siebie dobrymi. Tam gdzie zatarła się granica między dobrem, a złem jedni będą mieli okazję zachować resztki człowieczeństwa, inni - nauczyć się go od nowa. Czy pośród gruzów ludzkości jest miejsce na darowanie winy i przyjaźń ?
35,00 PLN
Szukanie dotyku. Problematyka ciała w polskiej poezji współczesnej
Druk na życzenie
Książka stanowi próbę całościowego spojrzenia na poezję powojenną poprzez kategorię ludzkiej cielesności. Lektura utworów Świrszczyńskiej, Miłosza, Różewicza, Kamieńskiej, Grochowiaka, Herberta, Pasierba, Poświatowskiej, Wojaczka, Barańczaka i Krynickiego pozwala ukazać ciągłość refleksji nad tożsamością jako istotnym problemem nowoczesnej i ponowoczesnej świadomości.
64,90 PLN
Tylko paranoja jest twórcza
Dystrybucja
Bohater powieści Kosiorowskiego to niestrudzony peregrynant, twórca ,,paranoi kontrolowanej”, koneser i znawca literatury, obsesjonat wielu idei — Przeznaczenia, Przypadku, Geniuszu, Wielkości, Czasu, Sztuki, Szaleństwa, Olśnienia, Wpływów — zbitek wielu osobowości, wierny w przyjaźni outsider. Nigdy nie słucha dobrych rad, zawsze tęskni do robienia czegoś, ale zbytnio się za to nie zabiera. Opuszczony przez Boga, przygarnięty przez Dajmoniona, roi o Geniuszu, nie wiedząc, że dawno stał się on jego udziałem
25,00 PLN
Uczestnictwo młodych dorosłych w rzeczywistości wykreowanej kulturowo. Doświadczenie, funkcje psychologiczne
Druk na życzenie
Prezentowana monografia naukowa przesdtawia jeden z ważniejszych, a rzadko podejmowanych problemów współczesnej humanistyki: doświadczenie i funkcje psychologiczne aktywności ludycznej w dorosłości.
49,90 PLN
Wszystkie ryby świadomości
Dystrybucja
„Wszystkie ryby świadomości” są warte uwagi nie tylko ze względu na liryki tam zawarte, ale i z uwagi na całokształt, książkę jako swego rodzaju artefakt, sam będący dziełem artystycznym. Strona graficzna, edytorska, kompozycja i rozmieszczenie tekstów w zbiorze, wszystko to stanowi składną całość i jest dokładnie przez Autora przemyślane, w co zresztą włożył niemało trudu i czasu. Ujawnia się więc tutaj, jeśli można to tak ująć, monizm Autora. Książka jako całość składająca się z, nie wiadomo, na ile rzeczywiście oddzielnych, innego rodzaju całości, monizm ten zdaje się przejawiać i w koncepcji ideowej samego dzieła, nie tylko w jego wykonaniu, ponieważ Autor, czego nie ukrywa, widzi Wszechświat jako swego rodzaju całość, której symbolem w tomie jest morze, a całość tę zasiedlają różnego rodzaju byty — ryby świadomości -Artur Jan Kosiorowski-
25,00 PLN
Zarządzanie Twórcze
Dystrybucja
Ze wstępu: Książka „Zarządzanie Twórcze” jest opracowaniem naukowym z dziedziny naukowej organizacji i zarządzania w ujęciu interdyscyplinarnym. Książka składa się z XI rozdziałów, z których każdy stanowi zwartą tematyczną całość, a zarazem jest wstępem do kontynuowania zagadnień będących przedmiotem rozważań w rozdziałach następnych.
57,00 PLN
Strona 1 z 1      1